Csend és nyugalom Hegykõn

Magyarország Hegykő Regina apartman

Ott-tartózkodás ideje: 2009. máj. 14.  - 2009. máj. 17. (3 nap)

0 hozzászólás I 2 069 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. júl. 05. küldd el ismerősödnek
avatar sensory Beszámolója

Cimkék: apartman  Hegykő  Regina  Sá-Ra  Sopron  termál

Regina apartman értékelése
sensory értékelése:

4.8

4.8

2009 májusában egy hosszú hétvégét töltöttünk el Hegykőn. A neten találtam rá a Regina apartmanra, ahol lehetett kedvezményes csomagajánlatok közül választani. Mi a „Kényeztető napok” nevűt választottuk. Ebben benne van: szállás reggelivel, 1/2 órás frissítő masszázs, 1 napos fürdőbelépő a Sá-Ra Termálfürdő Hegykőbe, 1 napos ingyenes kerékpár használati lehetőség (ára: 14990 Ft / fő).
Csütörtökön délután indultunk, először Sopront céloztuk meg, ott csavarogtunk egyet. Délután kis tekergőzés árán megtaláltuk az apartmant, csak épp ott nem volt senki… :). Végül pár telefon után előkerült a tulaj is. Maga az apartman teljesen rendben volt. Pici tetőtéri szoba, fürdő zuhanyzóval, pici nappali kihúzható kanapéval és TV-vel, és egy kis étkező-konyha sarok. Az egész nagyon pici volt, de meg volt benne minden, ami kellett. Megkaptuk a fürdőbelépőket, feliratkoztunk masszázs-időpontra, egyeztettük mikor hozzák a reggelit. Na a hálószobában lévő ágy elég borzasztó volt, így kiköltöztünk a nappaliba, ahol kihúztuk a kanapét. Ezen azért már elég jót tudtunk aludni. Délután-este sétáltunk egy nagyot, kerestünk egy kis éttermet, ahol megvacsorázhattunk. Nagyon kedves-csendes falucska Hegykő. Tiszta és rendezett, szóval bulizó fiataloknak legvégső esetben sem ajánlom! :)
Másnap éppen időben érkezett a reggeli. Egy rossz szavunk sem lehetett rá! :) Egy tányér felvágott-sajt, egy tányér zöldség (uborka, paprika, paradicsom, retek… mikor mi, de három fajta mindig volt, egy kosár pékáru, margarin, egy kancsó tea. Szóval ezzel jól is laktunk! :)
Egy napot töltöttünk a termálban. Nem nagy szám… Alig voltak, bár még jócskán előszezon volt, amúgy kedves kis hely volt. A kinti medence borzasztó hideg volt, oda csak a lábujjamat dugtam be. Bent ejtőztünk a meleg vízben, az mondjuk jó volt! :)
Másnap Sopronban csavarogtunk. Felsétáltunk a kilátóba, csavarogtunk a belvárosban.
Bárki, aki Sopronba megy ki ne hagyja a Kosárházat! :) Ez a bevezető úton jobbra van, hatalmas választékkal! Már csak körülnézni is érdemes! :)
Természetesen útba esett Fertőd és Nagycenk is, ezeket sem szabad kihagyni, ha már arra jár az ember!

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...