szép szálloda,vicces félpanzióval,royal club hotel 4*, viseg

Magyarország Visegrád Royal Club Hotel****

Ott-tartózkodás ideje: 2010. júl. 03.  - 2010. júl. 05. (2 nap)

0 hozzászólás I 4 889 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. júl. 12. küldd el ismerősödnek
avatar pestilokista Beszámolója

Cimkék: 4*  club  hotel  royal  visegrád

Royal Club Hotel**** értékelése
pestilokista értékelése:

4.4

4.6

visegrádon jártunk, a royal club hotelben, ami 1 éve nyitott. közvetlenül a főút mellett épült, ami egyébként nem túl szerencsés választás, mert elég nagy a forgalom. parkoló elöl-hátul, a kinti medence sajnos a főút felé néz,így aztán a csend a napozóknak nem jár, de maga a szálloda nagyon szép, igényes kivitelezésű, ízléses kézzel bántak mindennel az alkotók.
apartman szobában voltunk, hatalmas,tágas,kényelmes, erkély, nagy hűtő, lcd tv sok-sok csatornával, kényelmes ággyal. szép a fürdő, tényleg jó érzés itt lenni. a lobby és az étterem nem nagy, de itt is látszik, hogy odafigyeltek a minőségre. csapolt tuborg,600 ft, máshol drágábbnak éreztem az italárakat. a wellness a 49 szobát bőven elbírja, 2 benti+ 1 kinti medence, egy kis gyermek pancsoló, szauna. a gőz kár, hogy kimaradt!
és akkor a végére a csalódás: a 30.000 ft / éj félpanziós árba szerintem 3 nagyon egyszerű ( de tényleg!)főételnél többnek kellett volna beleférnie! natúr sertés jelképes,minimális szósszal, natúr vagdalt hús és natúr pulyka rossini, ahol a májat májkrémmel(!) pótolták! na ne, bármilyen étteremben visszaküldtem volna!sok szállodára jellemző -sajnos, mintha a vendégek tehetnének erről - hogy kevesebb vendég esetén visszavesznek a kajából, de itt könyörgöm szinte full ház volt, olyan 90 %-os telítettséggel. egyértelműen húzták lefelé a színvonalat ezzel és még e mellé a reggeli is elég karcsú volt! ellátás szempontjából az eddigi leggyengébbek közé tartoznak, nem tudom a többi pozitív dolgot miért kell így lerontani...sajnálom, maga a szálloda ennél többet érdemelt volna.
pestilokista kapcsolódó élménybeszámolói:

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...