Az ötcsillagos háromcsillagos

Magyarország Debrecen Hotel Divinus*****

Ott-tartózkodás ideje: 2010. júl. 01.  (1 nap)

5 hozzászólás I 2 203 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. aug. 01. küldd el ismerősödnek
avatar Nicca Beszámolója
Hotel Divinus***** értékelése
Nicca értékelése:

2.4

4.3

Ez egy elvben ötcsillagos, a gyakorlatban egy színvonalas háromcsillagos szálloda. Bár lehet, hogy attól ötcsillagos, hogy mindenért fizetni kell, méghozzá jó sokat. A szálloda előtt nincs elég parkoló, a mélygarázs viszont kong az ürességtől. Kinek van kedve a borsos szállodai szobaáron felül még napi 3 ezer forintot fizetni azért, hogy beállhasson? A reggeli svédasztalos büfé lényege, hogy időben érkezzél meg. Ha szeretnél tovább aludni, akkor kockáztatod a reggelidet. 9 óra után 10 perccel nincs felvágott, nincs bacon, a tükörtojásra várhatsz 10 percet, a pincérektől úgy kell kikönyörögnöd az evőeszközt. A kávé automatából jön, elvben lehetne 6 féle közül választani, de a gyakorlatban van 3, és az is ihatatlanul vacak. A narancslé az a legnagyobb jóindulattal is csak 20%-os, a frissen facsartat csináld meg magadnak otthon, amikor hazaértél.
A zuhanyrózsa vízköves, de nem kicsit, a WC deszka csúszkál. A fürdőszobaajtókeret és a csempe között ujjnyi rés van purhabbal kifújva.
A szobában semmilyen tájékoztató anyag nem volt se a szállodáról és szolgáltatásairól, se a városról. Az ágyunkat mi takarhattuk le az ágytakaróval, és ez nem zavarta meg a takarítókat sem, még véletlenül se igazították meg, de a szappant okvetlen fontos volt kicserélni - mindezzel újabb 3 perces morgást kihozva belőlem, mert kinyithatatlan.
A wellnessrészlegen a szaunánál a lepedőből csak a tábla maradt, mert egy darabot nem találtunk belőle.

Pozitívum: a Divinus bárjában finomak voltak az édességek.
Nicca - 2010.08.03. 16:31

:-) Mindenki úgy kezdi, hogy van egy első beszámolója.

kirinshiku - 2010.08.03. 13:34

csak azért írtam mert ez az egy feltöltött beszámolója van,jó lenne látni a többit is.

futestechnika - 2010.08.03. 12:22

kirinshiku, küldök párat:http://ongo.hu/galeriak/21145http://ongo.hu/galeriak/22294http://ongo.hu/galeriak/19444http://ongo.hu/galeriak/19444http://ongo.hu/galeriak/5004

kirinshiku - 2010.08.03. 07:37

Itt lakom,másnak is hasonló a véleménye a szállodáról.Viszont gondolom nem csak ebben a szállodában jártál, úgy összességében,írj már egy véleményt vagy tölts fel egy pár képet,mondjuk Nyugat-Magyarországról vagy pont mondjuk a szép fővárosunkról.

futestechnika - 2010.08.02. 08:48

"Egy ötcsillagos szálloda ilyet nem engedhetne meg magának, szerintem még Kelet-Magyarországon SEM."Hogy Te ezért mit fogsz még kapni!:)))Gyakorlatból tudom:))) Egyébként teljesen igazad van!

Őszi darules Hortobágyon
  A daruvonulás az ősz legvonzóbb természeti eseménye a Hortobágyon. A több tízezer daru naponta...