Kerüld el a Hotel Cavour-t

Olaszország Sorrento Hotel Cavour

Ott-tartózkodás ideje: 2010. júl. 21.  - 2010. júl. 28. (7 nap)

0 hozzászólás I 3 293 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. aug. 02. küldd el ismerősödnek
avatar DukeLeto Beszámolója
Hotel Cavour értékelése
DukeLeto értékelése:

1.6

1.6

Mindenekelőtt meg kell jegyeznem, hogy a vacsorák kivételével mindösszesen 6 órát töltöttünk ebben a hotelben mielőtt az utazási iroda segitségével át nem mentünk egy közeli másikba. Ebből is gyanitható, hogy Norberto79 egy évvel ezelőtti beszámolója óta megállt az idő a Hotel Cavour-ban és nagyjából ugyanazokat tudom leirni, mint ő. Amivel ki tudom egésziteni az Ő beszámolóját az a következő:
Egyik kirándulásunk során Amalfiban a kezünkbe nyomtak egy szórólapot a környékbeli szállodákról. Ebben a Hotel Cavour ** hotelként szerepel, ami már közelebb áll a valósághoz, de az általunk látott szobák valóban kollégiumi szálláshelyre emlékeztetnek. Először megpróbáltunk másik szobát kérni, de teltházra hivatkozva nem tudtak adni. Ennek ellenére az egész héten a vacsoráknál alig láttunk néhány családot, akik nem a 30 fős magyar csoporthoz tartoztak. Elképzelhető persze, hogy szombaton még valóban teltház volt. A vacsorák elég egyhangúak. Valóban egyféléből lehet választani de ezt előre is tudtuk, tehát nem lehetett meglepetés. Előétel minestrone vagy valamilyen rizotto, vagy paradicsomos tészta. Mindenhez parmezán. Főétel a tenger gyümölcseitől kezdve a fagyasztott húspogácsából készült "rántotthúsig" mindenféle. Én szeretem az olaszos konyhát, igy a tészták és tengeri ételek szerintem finomak voltak. Kár, hogy többször bepróbálkoztak borzalmasan elkészitett fagyasztott alapanyagból készült ételekkel. Az étteremben nagyon kedvesek voltak, de az egy hét alatt egyszer sem cserélték le az asztalteritőt és a mi hétfős asztaltársaságunknál 2-3 tányér mindig mocskos volt.

Csatolok egy videofelvételt is, hogy mindenki a saját szemével győződhessen meg az ottani állapotokról.
Feltöltve: 2010. aug. 03.