Kikapcsolódás

Magyarország Bélapátfalva Bélkő Panzió

Ott-tartózkodás ideje: 2006. márc. 03.  - 2006. márc. 05. (2 nap)

1 hozzászólás I 1 382 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 14. küldd el ismerősödnek
avatar Watt Beszámolója

Cimkék: csendes  panzió  szauna

Bélkő Panzió értékelése
Watt értékelése:

4.8

4.8

Barátnőmmel egy hétvégét töltöttünk a panzióban. Egy kis téli sétálgatást terveztünk, ami nem teljesen jött össze az időjárás miatt, de azért jól éreztük magunkat.
Gondolom az időpont miatt lényegében azt hiszem egyedül voltunk a panzióban, emiatt eléggé családias volt a hangulat. De megkaptunk minden szolgáltatást ami elvárható, amelyik reggelre kértünk reggelit, akkor probléma nélkül megkaptuk, bár érdekes volt kettesben ücsörögni a kis étkezőben. :) A szobával nem volt semmi gond, szép, rendezett volt, kellemes volt belépni. A személyzet kedves volt, valamiért (már nem emlékszem miért) valami éjszakai/hajnali időpontban is lementem a recepcióhoz és akkor is valaki odajött hozzám a személyzet tagjai közül, hogy segítsen.
Kellemes szálláshely, nyugodtan ajánlom. A honlapjukat most megnézve már van szauna is (múlt évben még szerintem nem volt), gondolom itt is próbálnak a wellness irányába fejlődni. Emellett szerintem olcsó is.
Shady - 2007.07.03. 17:23

Én is eltöltöttem ebben a panzióban egy hosszú hétvégét, és csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon szép a környezet (horgásztó, hegyek,templom, erdő stb), és a panzió beli szobák is. Az egész olyan családias jellegű. A személyzet is kedves volt, ahhoz képest hogy csak egy kis panzió, még hajnalban is rendelkezésre álltak. :)

tokaj Bor-kő túrák Észak-Magyarországon
A hűvösebb idővel se maradjatok otthon, ilyenkor is sok lehetőség vár benneteket a szabadban....
hotel Új hotel nyílt Hollókőn
A régió turizmusa szempontjából mindig jó hír, ha minőségi hotel nyitja meg kapuit. Külön öröm,...