Pelion AZ ÁSZ!

Magyarország Tapolca Hunguest Hotel Pelion ****

Ott-tartózkodás ideje: 2010. nov. 05.  - 2010. nov. 07. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 344 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. nov. 16. küldd el ismerősödnek
avatar volutxxx Beszámolója

Cimkék: bababarát  gyermekbarát  Hunguesthotels  Pelion  Tapolca

volutxxx értékelése:

4.8

4.5

Hát kérem szépen, legyen akár kisgyerekes család, akár fiatal, akár idős házaspár akár szingli - kiváló pihenésben lesz része.
Először is : ahogy leálltunk a parkolóban, egy londiner várta udvariasan, ahogy kiszállunk, és kérés nélkül felajánlotta, hogy a nehéz csomagjainkat felviszi a szobába. Sőt, még a kislányom is felszállhatott a kiskocsira, mert élvezte a dolgot (a kisfiamnak sajna nem tetszett). A szobában a megbeszéltek szerint be voltak készítve a rácsos kiságyak, a megfelelő méretű köntösök, törölközők, és kérésemnek megfelelően kádas szobát kaptunk.
A többi szolgáltatás is simán hozta a 4 *-ot, a recepciósok kedvesek, az ajtó és a villany kártyával működik, a szállodában rendkívüli tisztaság, mintha vadiúj lenne minden, nincs sehol még egy karcolás sem, a berendezések kifogástalanul működnek.
A játszóház szép nagy, simán ott lehet hagyni a gyerekeket aki akarja( mi végig velük játszottunk a játszóházban, az óvónők nagyon segítőkészek).
Felírják a gyermekek nevét, és figyelnek rájuk, igény szerint rajzeszközökkel és friss gyümölccsel is ellátják őket. Nincs TV, és szerencsére csak normális játékok vannak, tehát őket jó helyen tudhatjuk.
A wellness a szokásos négy csillagot hozza, reggel 7-től este 9-ig, az élményelemek és a szauna rendszeresen működik és jól.
A takarítás folyamatos, pontos, a nyugodt pihenés feltételei adottak.
A barlangba külön bejárat van 11-19-ig látogatható, a nyugágyak tiszták.
A masszázst nem próbáltuk ki de többféle lehetőség közül lehet választani.
Az ételek finomak, utánpótlás megoldott. Még vasárnap reggel is, pedig egy osztrák nyugdíjas csoport (öt autóbusznyi) jött le, de így sem szenvedtem hiányt semmiből.
Este a hallban bárzene szól élőben a zenész jól teszi a dolgát.
Egyetlen fontos dolog: lehetőleg a Lobby bárban, a minibárban és az étteremben csak akkor fogyasszunk, ha sok pénzünk van, mert húzósak az árak!
De senki nem szól ha este levittünk volna egy üveg bort és kulturáltan elfogyasztottuk volna.
Persze csak nekem, magamfajta szegény üdülési csekkes családapának tűnik fel, nyilván egy külföldi vendégnek vagy egy jól keresőnek ez nem probléma.
Költségek: családi akciós hétvége félpanzióval kb 58000 Ft- ból jött ki, szerintem megérte az árát.
Egyszóval: bárkinek jó szívvel ajánlom a szállodát.

könyv A medál titka - könyvajánló
Korábban már találkozhattatok az blog hasábjain könyvajánlókkal, most ezt a listát szeretném...
látnivaló A Balaton északi kapuja
Felsőörs, Veszprém felől érkezve a Balaton északi partjának egyik kapuja. A völgyekkel szabdalt...