Győri Világjáró Klub

Magyarország Győr

Ott-tartózkodás ideje: 2010. nov. 20.  (1 nap)

0 hozzászólás I 2 150 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. nov. 21. küldd el ismerősödnek
avatar kirgizke Beszámolója

Cimkék: Győr  Klub  Világjáró

Győri Világjáró Klub

Kedves Győriek, Győr környékiek!

Magyarország sok városában nagy érdeklődésnek örvendenek, és sikerrel működnek világjáró klubok, melyek kereteiben az utazók, az utazást kedvelők és az utazni vágyók képes illusztrációval ellátott előadások, beszélgetések során megoszthatják egymással úti élményeket, ismereteiket.

Magam is nagy utazáskedvelő lévén, kerestem-kutattam Győrben a lehetőséget, hogy egy hasonló szellemiségű klubra bukkanjak, de arra jutottam, hogy sajnos városunkban nincs ilyen jellegű egyesület, közösség. Ekkor jött egy győri világjáró klub létrehozásának az ötlete. A fő cél, hogy az ismert és kevésbé ismert országokat, népeket, kultúrákat bemutassuk egymásnak, tapasztalatokat cseréljünk, bővítsük látókörünket és a világunkról alkotott képünket.

Ha kedvet éreztek a győri világjáró klub létrehozásához és rendszeres működtetéséhez, jelentkezzetek, csatlakozzatok!

Csatlakozási igényeteket jelezhetitek:

gyorivilagjarok@gmail.com

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...