'Horvátországban Kerékpárral

Horvátország

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 16.  - 2009. aug. 27. (11 nap)

0 hozzászólás I 5 682 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. nov. 12. küldd el ismerősödnek
avatar Gezu79 Beszámolója
0.nap:
Már este volt, és a cuccomat még nem pakoltam össze. És még a hajamat is le kellett vágnom, mert egy ilyen túrára praktikusabb a rövid haj. Nem minden cuccom fért be a biciklis táskába ezért a nagy hátitáskát is magammal kellett vinni. De azt, meg nem tudtam stabilan felrögzíteni hátra.
Így az út egy részében a hátamon hordtam. Emiatt nem tudtam normálisan izzadni és rengeteget ittam, napi 7-8 litert.
A kulacsom, illetve a kulacsaimat még nem rögzítettem fel. Arra is ki kellett találni valamit. Úgy számoltam napi 7 liter még sok is lesz, persze elszámoltam magam.
Szóval a (bicikli) villán volt 2x2 liter, a kulacstartóban 1,5 liter, és hátul is volt még 1,5 liter víz.
Amúgy vittem magammal mindent, amire szükségem volt. Bár tű, cérna, zicher tű, meg két cserélhető térd nem ártott volna.
A villára a palackokat tépőzárral rögzítettem fel. A tépőzár a leghasznosabb dolog a világon.

1.nap:
Reggel elindultam életem addigi legnagyobb kalandjára.
Ha érdekel a leírásom részletes leírása, gyere fel a honlapomra, ahol sokkal több mindent olvashatsz a kalandjaimról. http://www.mybiketour.hu/leirasok/turaleiras2009.html