Látogatás a Nagyerdõben

Magyarország Debrecen Hunguest Hotel Nagyerdő ***

Ott-tartózkodás ideje: 2011. márc. 16.  - 2011. márc. 18. (2 nap)

0 hozzászólás I 1 956 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. márc. 19. küldd el ismerősödnek
avatar Igarfield Beszámolója

Cimkék: Debrecen  élményfűrdőszocreálsuperior  Hunguest  Nagyerdő  olcsó

Igarfield értékelése:

4.2

3.6

Az eddig olvasott leírásokkal(ongo, szállás.hu, tripadvisor, stb) szemben nem tapasztaltam az ott eltöltött 3 nap 2 éjszaka alatt, semmi negatív dolgot!

Az én véleményem:
Az ár-érték aránynak megfelelő, 26.000 FT ért voltunk 2fő 3nap/2éj félpanzióval superior szobában(erkély)
Kissé szocreál jellegű főleg kívűlről.
A mi szobánk max 1 éve volt kifestve mondhatni újszerű, az erkély kissé ramaty állapotú, de aki szeret kint ülni és borozgatni esténként annak ez megfelelő.Ami nem szimpatikus az erkély tekintetében, hogy az összes emeleti erkélyre be lehet látni nincs elkűlőnítve, akár át is lehet ugrani.
Az ételek megfelelőek voltak (bár Hunguest hotelban ettem már sokkal-sokkal finomabbat is) ha nagyon kekec akarok lenni az első napi reggelinél a 2-3 napos pékárú nem volt innyemre.A személyzetről sem jót sem rosszat mondani nem tudok.Nem láttam olyat,hogy ha valaki vizet kért akkor szájhúzás lett volna a pincérek részéről!
Az ott eltöltött 3 nap kellemesen telt!
Nagy előnye,hogy az aquaticum élményfűrdő a hotellal szemben van és potom 2500 FTért egésznapos kedvezményes belépőt lehet kapni a recepción!

Egy javaslat: érdemes akkor menni amikor már zöldek a fák akkor szebb a kilátás, s ha valaki esténként nem csak lepihenni szeretne a szobában akkor superior szobánál az erkélyeset válassza ne a klímást!
Illetve esténként érdemes becsukni az ablakot, mivel nagyváros lévén az utcán jönnek mennek az ordítozó részeg fiatalok!:)

Őszi darules Hortobágyon
  A daruvonulás az ősz legvonzóbb természeti eseménye a Hortobágyon. A több tízezer daru naponta...