Élményfürő

Magyarország Debrecen Aquaticum Debrecen

Ott-tartózkodás ideje: 2011. márc. 17.  - 2011. márc. 17. (1 nap)

0 hozzászólás I 2 456 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. jún. 26. küldd el ismerősödnek
avatar Igarfield Beszámolója

Cimkék: csótány  Debrecen  élményfűrdő  étterem  kiszolgálás

Aquaticum Debrecen értékelése
Igarfield értékelése:

2.5

2.5

3napot töltöttünk Debrecenben ebből az egyik napot a fűrdőnek szenteltük!
11-18 óráig!
A fűrdőről azt tudom mondani,hogy igen szinvonalas, mivel ünnep után hétköznap voltunk ezért kevesen voltak, mind az élmény mind a termál részen!
Igazán jól éreztük magunkat!

Ami nem volt szimpatikus,hogy szaunavilágnak nevezik azt ami ott van(2 gőz és 2 szauna)!Illetve az étterem!
Kértünk óriás palacsintát amit nem azzonal sütöttek megmikrózták.Sültkrumpli helyett a párom zöldség köretet kért azt is számláztak,de mégis sűltkrumplit kaptunk.A hűtőben a saláták tetején volt cimke,hogy meddig fogyaszthatóak, mi 17-én voltunk ott, volt olyan görög sali amin 13-a volt a dátum.A kasszánál a pénztáros egy bunkó, unszimpatikus csaj volt!
De ez mind semmi!
Amikor leültünk az egyik asztalhoz, nagyon sajnálom,hogy nem fotóztam le.De esküszöm nem hittem el amit látok a szék alatt egy csótány szaladgált.Néha odajött a mi asztalunkhoz, néha meg másik asztalok alatt szaladgált!Nem tapostam össze mert nem fogom a saját papucsommal eltaposni!
Az élményfűrdőben sajnos ez az egy étkezési lehetőség van, amivel vissza is élnek!

Őszi darules Hortobágyon
  A daruvonulás az ősz legvonzóbb természeti eseménye a Hortobágyon. A több tízezer daru naponta...