Borodin

Spanyolország Lloret de Mar Apartman Borodin

Ott-tartózkodás ideje: 2004. szept. 11.  - 2004. szept. 18. (7 nap)

3 hozzászólás I 2 320 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 18. küldd el ismerősödnek
avatar Azucena Beszámolója

Cimkék: Borodin  de  Grand  Lloret  Mar  Tours

Apartman Borodin értékelése
Azucena értékelése:

4.5

4.5

Nagyon jó helyen található szállás, közvetlen a tengerparton, egy kis parkoló van csak előtte.
Nekünk volt olyan szerencsénk, hogy akkor még értékesítették a tengerre néző apartmanokat, és nem volt létszámfüggő, hanem apartman/hét volt az árnál megadva, így ketten mentünk a tengerre néző - legbagyobb, 81 nm-es - lakásba, 3 szoba, két fürdőszoba, konyha, nagy nappali... és fent voltunk számozás szerint a hatodikon, ami a nyolcadiknak felelt meg, a kilátás egyszerűen leírhatatlan, csodás...
Busszal mentünk a Grand Tours-sal, miskolci felszállással.
Azucena - 2007.07.23. 22:37

Szia Oldtitusz!Mi is Lloretbe megyünk az idén, most a Dex-be, nincs messze a Borodintól, az apartman, ez szálloda. A Rosamar komplexum környékén, ahol a magánvárnál visszakanyarodik az út.Szia Ongo!Értékelném, de nem tudom, hogy kell elmenteni.A szobára legszívesebben 4,5-öt adnék, mert a nappali pazar, a mellette lévő tengerre néző franciaágyas szoba is, de a másik két szoba csak alvásra jó. És nem tudom, hogy ha teljes létszámban lakják, akkor mennyire vannak útban egymásnak az emberek. Mi a legnagyobb apartmanban laktunk, mert az nézett a tengerre, és a prospektusban apartman/hét volt megadva, így semmi baj nem volt azzal, hogy csak ketten mentünk. Külön fürdőszobánk volt így, szuper!Mivel önellátó volt, így a kiszolgálás, étel, ital kategóriát kihagynám, bár megemlítem, hogy a portás nagyon rendes és segítőkész volt.Tisztság:5 semmi gondunk nem volt, tisztán kaptuk, és hagytuk ott a szállást.

ongo - 2007.07.23. 21:16

Megtennéd, hogy értékeled a szálláshely adatlapján az apartmant? Köszi!

oldtitusz - 2007.07.23. 19:56

szia! oldtitusz vagyok. nekem törzs helyem lloret az idén is megyek. alig várom sok élményem van nekem is. mi a plazaparis-ban laktunk. az is kiválló. üdv: oldtitusz