Igazi wellness nyaralás!

Magyarország Visegrád Royal Club Hotel****

Ott-tartózkodás ideje: 2011. jún. 14.  - 2011. jún. 19. (5 nap)

0 hozzászólás I 2 204 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. jún. 28. küldd el ismerősödnek
avatar splat Beszámolója

Cimkék: Club  nyaralás  Royal  Visegrád  Wellness

Royal Club Hotel**** értékelése
splat értékelése:

4.8

4.6

5 éjszakás ott tartózkodást foglaltam feleségemmel és 2 éves kislányunkkal.
Magyarországi viszonylatban eddig a legjobbak között van a hely, ahol eddig megfordultam kis hazánkban. Ahogy előttem is írták, pazar, igényes kivitelezésű az egész szálloda.
Bennünk szinte csak pozitív élményt hagyott a Royal Club, ugyanis remekül éreztük magunkat.

Kezdve onnan, hogy a szobába lépéskor kellemes - koktél italra emlékeztető - kókuszillat fogadott, egészen az éttermi és wellness szolgáltatások magas színvonaláig.
Mindenben maximálisan ki lettünk szolgálva! Az ételek nagyon finomak (bőségesek!), amiért külön köszönet a szakácsoknak, valamint a személyzetnek, akik egytől egyig rendkívül tisztelettudóak és kedvesek!
A Szálloda szolgáltatásai szinte kivétel nélkül kielégítőek! Látszik, hogy mindenre gondosan oda van figyelve és ez nagyon imponáló tud lenni.
Az egyetlen aprócska negatívum a szobák wi-fi térerejére vonatkozik, ami a mi szobánkban már alig érezhető jel volt. Tehát internetezéshez sajnos ki kell menni közösségi helyekre.
Kétség kívül, a wellness bárból, vagy a vacsorához felkínált italoknak elég borsosak az áraik, na de ne feledjük, 4 csillagos szállodában vagyunk. Ez van...
Az valóban hátrányos némileg, hogy a főút mellett található a szálloda, ahonnan 1-200 méterig nincs járda kiépítve a központ felé, de ha hátul kíséreljük meg a sétát, akkor ott adott.
Mindent összevetve abszolút jól telt ez a rövid kis pihenés, ami a hely adottságaival, modern megjelenésével személy szerint maximálisan kielégített! Persze, mindenütt lehet hibát találni, de az apróságok figyelmen kívül hagyásával nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek a helyet! Én, ha tehetem újra vissza fogok térni!

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...