Nekünk nagyon tetszett

Magyarország Debrecen Aquaticum Termál & Wellness Hotel ****

Ott-tartózkodás ideje: 2007. feb. 12.  - 2007. feb. 14. (2 nap)

0 hozzászólás I 1 280 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. júl. 11. küldd el ismerősödnek
avatar Otreb Beszámolója

Cimkék: Aqaticum Hotel  Debrecen

Otreb értékelése:

4.4

4.2

Kicsit régiek már az emlékeim erről a helyről, de azért leírom amire emlékszem. Akkor még csak egyszem gyermekünkkel igyekeztünk egy kis "telelésre" Debrecenbe. Évek óta nem voltam szállodában és a lányom meg még soha, nagyon izgatottak voltunk, de igazi összehasonlítási alapunk nem volt még. Az út Budapesttől elég hosszú volt, többször is közölte a 4 évesem, hogy "biztosan eltévedtünk és körbe-körbe megyünk". Aztán csak odaértünk. Első látásra kivülről nem tetszett. Szakadt az eső és nem is találtuk a parkolót. Valahogy megálltunk a szálloda bejárata előtt, ami egyben a fürdő bejárata volt és bementem. Nagy nehezen megtaláltam a recepciót, ami úgy emlékszem fent volt az egyik emeleten. Onnantól már gördülékenyen ment, kaptunk a parkolóba beállási lehetőséget (nem értem ehhez miért kell előbb bejelentkezni) és átvettük a szobát. A szoba kellemes meglepetés volt, mert a gyerek ágya egy külön kis nappali szerűben volt, ami egy tolóajtóval elválasztható volt a hálótól. Aggódtam is, hogy én nem ilyet foglaltam, hanem sima szobát:), de végül kiderült, hogy ez a szoba volt a csomagban. Azonnal mentünk a fürdőbe, akkoriban vagy csak nekünk de újdonság volt a karórás belépő és hogy a fürdőben az étkezdében is ezzel lehetett fizetni. A fürdő lenyűgöző volt, nagyon jól éreztük magunkat, persze azóta már fürdők terén is bővölt a választék. Este alig tudtuk a lányunkat vacsorázni elvinni, nem akart kijönni a vízből. A szálloda étterme nagyon jó volt, remélem azóta sem romlott a színvonala. Rengeteg féle ételből lehetett választani a vacsoránál is reggelinél is, és finomak is voltak.Akváriumok díszítették az éttermet ami a gyerekes családokank nagyon bejött, mert lekötötte a gyerekeket. Szívesen elmennék újra, hogy frissítsem az élményeket és kiváncsi lennék most is tetszene-e, de elég drága kategóriájú hely.

Őszi darules Hortobágyon
  A daruvonulás az ősz legvonzóbb természeti eseménye a Hortobágyon. A több tízezer daru naponta...