Szentgotthárdi nyaralásunk - Gotthart Hotel

Magyarország Szentgotthárd gotth'art wellness hotel 4*

Ott-tartózkodás ideje: 2011. júl. 04.  - 2011. júl. 09. (5 nap)

0 hozzászólás I 2 897 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. júl. 16. küldd el ismerősödnek
avatar pedit1979 Beszámolója
pedit1979 értékelése:

4.8

4.6

Miután olyan sokat kerestem élménybeszámolókat erről a hotelről utazásunk előtt, és nem sokat találtam, így én most megosztom tapasztalatainkat, élményeinket. Egy mondattal is írhatnám: minden nagyon szuper és nagyon tökéletes volt! :)
A 4,5 éves kisfiammal kettencskén érkeztünk ca. 220 km-ről. Az utat leszámítva, mely a sok puszta és rossz utak miatt nagyon unalmas volt, és azt hittük sosem érünk oda, nagyon kellemesen fogadtatásban volt részünk. A hotel gyönyörű, a regisztráció nagyon gyors volt, és kedvesek voltak. A szoba nagyon szép, tiszta luxus minden. Az ámulatból felocsúdva azonnal lementünk a wellness részbe, amit egy kis folyosón ill. az öltözőkön keresztül lehet megközelíteni. A hotelben külön liftek vannak, amik a wellness részbe viszik a vendégeket. A nagy kupolás wellness medence csodálatos, a gyerek medence is minden igényt kielégít, de a képeim úgyis mindent elmondanak. :)
És térjünk át arra, ami szintén sokakat érdekel...a kaja. :) Félpanzióval voltunk, a reggeli és a vacsora is svédasztalos volt, kb. 5-6 féle étel közül lehetett választani, ami akár kevés is lehetne, de mi meg voltunk elégedve, mindig volt olyan amit tudtunk enni. Reggeli általában tojásrántotta, sült szalonna, bundás kenyér ill. a szokásos felvágottak, lekvárak, méz stb. Vacsora pl. hal, rántott húsok, sült húsok, paradicsomos gombóc, tészták ill. szokásos hidegek.
Meglátogattuk a szomszédos Ausztriában, Bad Gleichenbergen lévő dínóparkot is, ami 40 km-re volt a szállásunktól. Jó park, kellemes időtöltés, ajánlom ezt is, ha valakinek szintén dínómániás a gyermeke. :)
Összességében csak ajánlani tudom a helyet, nyugodt, minden igényt kielégítő...hogy is szokták mondani? Luxus elérhető áron. :)

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...