Alpok körül Kétkeréken 1

Olaszország

Ott-tartózkodás ideje: 2011. júl. 15.  - 2011. aug. 09. (25 nap)

3 hozzászólás I 3 395 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. nov. 12. küldd el ismerősödnek
avatar Gezu79 Beszámolója

Cimkék: olaszország  san marino  szlovénis

A beszámolómnak két része van. A második rész megtalálható " Alpok körül Kétkeréken 2" című beszámolóban. Karakterkorlátozás miatt követtem el ezt a bűnt...

Napló 25 kemény napról, avagy hogy lehet megkerülni az Alpokot egy biciklivel.

Naplóm 8 országon keresztül kalauzolja el Önt. Fontos információkat nyújt túrázóknak, és turistáknak. Észrevételeket a nagyvilágból, egy magyar ember szeméből, akit komolyan is lehet venni, meg nem is.
Már többen megkérdezték miért járom a világot biciklivel. Gondoltam írok pár gondolatot erről is. Vajon mert olcsóbb? NEM!! Egy hét 68 eFt-ba került, persze ez jóval olcsóbb, mint egy hét szervezet út, de 3,5 héttel beszorozva, már nem kevés.
Nincs feltűnési viszketegségem sem.

1.nap, 2011.07.16. szombat IRÁNY A NAGY VILÁG 0 km

A szerencsénk, hogy Peti édesapja vett magyar autópálya matricát, így behoztunk pár percet a hátrányunkból. Mindketten úgy láttuk, hogy szebb lesz, ha Szlovéniában nem autópályázunk, így jobban látjuk a tájat.
Se GPS-ünk, se normális térképünk nem volt, így a szerencsére, meg a józan észre bíztuk magunkat, ja meg az iránytűmre. Nagyon jól haladtunk, bár tény, hogy volt egy kis kerülőnk, de nem vészes...
Ha érdekel a leírásom részletes leírása, gyere fel a honlapomra, ahol sokkal több mindent olvashatsz a kalandjaimról. http://www.mybiketour.hu/leirasok/turaleiras2011.html
diamond76 - 2011.12.11. 18:48

Gratulálok, ez nem semmi. Bár tényleg hosszú a beszámolód, de alig bírtam abba hagyni az olvasását. Tényleg nem egy átlagos túra, és nem átlagos beszámoló. Sok ilyen túrát kívánok, hogy sok ilyen beszámolót olvashassunk.

diamond76 - 2011.12.11. 18:48

lujza - 2011.08.24. 21:04

Franciaországnál fedeztem fel. Érdemes lenne a többi részhez is betenni a listát.