Gotth'art hotel

Magyarország Szentgotthárd gotth'art wellness hotel 4*

Ott-tartózkodás ideje: 2011. júl. 31.  - 2011. aug. 05. (5 nap)

0 hozzászólás I 2 337 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. aug. 27. küldd el ismerősödnek
avatar Otreb Beszámolója
Otreb értékelése:

4.6

4.6

Márciusi foglalással nagyon jó gyerekedvezményt ajánlott a hotel, ezért döntöttünk mellette. (14 év alatti gyerekek teljesen ingyen a szülőkkel egy szobában.) Kis hiba, hogy az igazán jó 2 légterű szobájuk már ekkor ki volt adva egész nyárra, tekintettel arra, hogy összesen van vagy 2 db ilyen. Maradt a gyerekekkel egy légtérben megoldású szoba, hát lefoglaltuk azt. A neten mindenhol azt olvastam értékeléseknél, hogy a hotel teljesen jó, de az étterme rettenetes, így azért kis aggodalom volt bennem. Hosszú út után megérkeztünk, a szálloda nagyon szép, modern, első benyomás nagyon jó. Recepción kedvesen fogadtak, pedig egy órával előbb érkeztünk a standard 14 óránál, de gyors becsekkolás után azonnal kaptunk szobát. A szoba tágas, még a kihúzható ággyal együtt is amit a gyerekeknek készítettek elő. Tisztaság, szép kilátás a kültéri medencékre, szóval minden rendben van vele. Az ágy nekem kicsit túl puha volt, de ez ízlés dolga. Azonnal kipróbáltuk az élményfürdőt is, ami nagyon rendben van, tiszta, sok élményelem. A csúszdákkal már kevésbé voltam kibékülve, kisgyereknek való nincs, esetleg bátrabb kicsiknek a széles családi csúszda. Cserébe van viszont a gyerekmedencében sok zubogó, vízköpő. És a fokozatosan mélyülő nagymedence is tökéletesen kihasználható gyerekekkel, a kültéri medencék is.A két felnőtt csúszda pedig elég zötyögős, nem ragozom, sok csúszdaparkban voltam már, sokkal jobb csúszdákon, de végülis itt nem ez a fő profil.De összeségében nagyon jó, sokat dob a szállodán hogy ez benne van az árban.Kis negatívum, a karórák állapota, amit a fürdőbejutáshoz kell használni elég szörnyű, egyfolytában le akarnak esni az ember karjáról, nagyon figyelni kell. Sokan vettek beföttes gumit és azzal oldották meg. Ez azért nem méltó ehhez a szép helyhez.
Eljött a várt vacsora is, kiváncsian vártam a sokak által"lehúzott " konyhát és lehet hogy épp ezért, mert túl sokat nem vártam, de kellemes meglepetés volt. OK, nincs széles választék, de ami van az finom, és aki esténként 2 levesből, 4 féle főételből és két desszertből+gyümölcsből nem tud jól lakni...nos az menjen egy drágább szállodába:) Szóval mi mind jól laktunk minden este. Az ital ára nincs benne a vacsorában, de mi napi fejenkénti egy üdítőt megengedtünk magunknak és pluszba kikértünk egy kancsó vizet minden este a vacsorához, ami teljesen ingyen van és egyáltalán nem vágtak képet hozzá vagy ilyesmi, hozták jéggel citrommal elkészítve. A reggeli is rendben volt, teljesen jól elkészített rántotta, virsli, kolbász, bacon. Müzlik, tejbegríz stb. És itt az ital is benne volt. Ja, TV: a hozzászólások alapján attól is féltem, hogy csak fizetős lesz, de az alapcsatornákon kívül még néhány más is ingyenes volt, pl a Disney chanel is. Így azzal se volt gondunk.
Ja, minibár tényleg nincs, ami nekünk csak abból a szempontból volt gond, hogy azért a hűtőbe jó lett volna berámolni pár dolgot. De amúgy nem hiányzott, mert szobaszervíz van (bár mi nem használtuk).
Környék: Túl sok látnivaló a közvetlen közelében nincs, de este azért jókat lehet sétálni, kb 3 perc a központ. Van egy játszótér is pár percre. 40 km-es körzetben ausztriában vannak látnivalók, pl Zotter csokigyár, ugyanott egy érdekes vár. Dínópark, ami azért nem akkora nagy szám, de meg lehet nézni, a gyerekeknek tetszett.
Összességében szerintem amennyibe került annyit nagyon megért. Igyekeztem kitérni azokra a dolgokra, amik miatt én aggódtam mások élménybeszámolója alapján. Remélem lesz akinek hasznos ez a leírás.

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...