Õszi pihenés

Magyarország Gyenesdiás Wellness Hotel Katalin****

Ott-tartózkodás ideje: 2011. okt. 31.  - 2011. nov. 04. (4 nap)

0 hozzászólás I 2 483 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. nov. 16. küldd el ismerősödnek
avatar pszabo Beszámolója

Cimkék: őszi szünet Wellness Hotel Katalin vélemény

pszabo értékelése:

4.4

Gyermekeimmel és párommal 5 napot töltöttünk a Wellness Hotel Katalinban, ahol mindennel nagyon elégedettek voltunk. A tisztaság, barátságos környezet igazán hozzájárult, hogy nagyon jól érezzük magunkat. Sajnos nem apartmanban voltunk, hanem szobában így a személyzet segítségét kértem, hogy a 1,5 éves kisfiamnak az ételt meg tudjam melegíteni. Maximális, vendégszerető kiszolgálással és segítőkészséggel találtam szembe magam. A takarító személyzettel is teljes mértékben elégedettek voltunk, a napi takarítás folyamán mindig ügyeltek a szoba tisztántartására. A wellness részleg igazi kikapcsolódást nyújtott az egész családnak. Külön élmény volt a gyerekeknek a beltéri gyermekpancsoló és az élménymedence is kihagyhatatlan.
A recepciósok rugalmassága is megemlítendő, mikor a 3 éves gyermekem karúszójának hiányosságát igyekeztek megoldani. Mi a fürdőszobák és a medencék higiéniájára különösen kényesek vagyunk, de itt semmi kifogást nem találtunk.
Az ételek csodálatosak és ízben is fantasztikusak voltak, a szakácsok igyekeztek minden nap változatos étrendet összeállítani. A gyerekek is tudtak mindig valami finomságot választani a svédasztalról. A szobák valóban nagyon tágasak és otthonosak. A délutáni tea vagy kávéfogyasztás is igazán kedves gesztus, mely kellemes élményként marad meg a vendégekben.
A gasztronómiai heteket nagyon kreatív ötletnek vélem. Családommal az őszi szünetet töltöttük a szállodában, amikor a halloweenes ételek és díszítések fergeteges hangulatot idéztek elő. Az ételspecialitások valóban illettek az ünnepi időszakhoz. A játszótér és játszószoba nagyon jól felszerelt és biztonságos, külön köszönet a mesevetítési lehetőségért és a kis dinóért. (Kisfiam azóta is mondja, hogy ő olyat szeretne karácsonyra :) )
Tényleg minden olyan, mint ahogy a honlapon bemutatják, színvonalas szállás és rugalmas ellátás.

könyv A medál titka - könyvajánló
Korábban már találkozhattatok az blog hasábjain könyvajánlókkal, most ezt a listát szeretném...
látnivaló A Balaton északi kapuja
Felsőörs, Veszprém felől érkezve a Balaton északi partjának egyik kapuja. A völgyekkel szabdalt...