Romantika kortalanul

Magyarország Lipót Orchidea Hotel ****

Ott-tartózkodás ideje: 2012. feb. 09.  (1 nap)

0 hozzászólás I 1 294 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. márc. 06. küldd el ismerősödnek
avatar tercsimerenge Beszámolója

Cimkék: lipót  orchidea  szállás  szigetköz  wellness

Orchidea Hotel **** értékelése
tercsimerenge még nem értékelte!

4.8

Nem vagyok már 20 éves, de meg kell, hogy mondjam, idén engem is elkapott a romantikus hangulat. Férjemmel immáron 38 éve házasok vagyunk, márciusban esküdtünk, de úgy gondoltuk, hogy idén előbbre hozzuk az évfordulót, valentin napra, így két legyet ütünk egy csapásra. Kis kolléganőm ajánlotta az Orchideát Lipóton, gondoltuk, megnézzük, van-e valami kedvezményes akciójuk, meg amúgy sincsenek messze, Csornaiak vagyunk mi. Pont volt egy Valentini Hétvége nevű csomagjuk, amire le is csaptunk. Megérkezéskor már tudtam, hogy jó ötlet volt hallgatni a kolléganőmre, mivel egy nagyon rendezett, kellemes hangulatú helyre értünk. Kedves fogadtatás után hamarosan elfoglaltuk a szobát, ahova nagy örömömre valentin napi desszert volt bekészítve. Berendezkedés után már mentünk is le wellnesselni. Olyan jó meleg volt a termálvizük még a kinti medencében is, hogy alig akartunk kijönni. Este vacsoráztunk, hangulatos élőzene is volt, azután infraszaunáztunk még egyet, előtte még nem próbáltuk, de nagyon jó volt!
Szombaton jött a pihenés, férjemmel együtt fejenként 3 féle masszázs kezelésen vettünk részt, ami mind benne volt a csomagban. Hát…. sokkal korábban kellett volna kezdenünk ezt a wellness dolgot, már évekkel ezelőtt. Már értem, miért ilyen felkapott ez mostanában  A levendulás lábmasszázs volt a kedvencem, férjem inkább a teljes testmasszázsért volt oda.
Szépen elment a kezelésekkel meg a pihengetéssel a nap. aztán este jött a gyertyafényes romantikus három fogásos vacsora. Mondtam is férjemnek, hogy nem kellene az ilyesmit csak valentin napra tartogatni, akkor sem, ha nem vagyunk már tinédzserek. És végre nem én főztem, és mégis isteni finomat ettünk! Tényleg, nagyon jó a konyhájuk, és a hangulat is nagyon el lett találva. Látszott a többi ünneplő párocskán is, hogy tetszett nekik a különleges hangulatú este, élőzene, finom ételek… nagyon jó volt így kimozdulni, kettesben, újra.
Vasárnap még mielőtt elhagytuk ezt a kis nyugalom szigetét, elmentünk egy rövid sétára, szép napos időnk volt, de csípős hideg. Annyit viszont sikerült megnéznünk a környékből, hogy az elégé felkeltette az érdeklődésünket ahhoz, hogy jobb időben visszalátogassunk.
Csak pozitív élmények értek bennünket ebben a pár napban, a szállás nagyon kellemes, kiszolgálás rendkívül barátságos, programok remekek voltak, és az étel is finom volt… Minden bizonnyal meg fogjuk ismételni a kiruccanásunkat. Valószínűleg már az unokákkal egyetemben 
Szívből ajánlom mindenkinek Lipótot és az Orchideát!

Tercsi
tercsimerenge kapcsolódó élménybeszámolói:

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...