Fragonard parfümgyár - Éze (FR)

Franciaország Éze

Ott-tartózkodás ideje: 2007. máj. 22.  - 2007. máj. 22. (1 nap)

10 hozzászólás I 8 440 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 22. küldd el ismerősödnek
avatar CoManch Beszámolója

Cimkék: Éze  Fragonard  parfümgyár

A Fragonard parfümgyárat csoportosan látogattuk meg. Ingyenes angol nyelvű körbevezetés volt. Kedvesen fogadtak minket, parfümöket illatolhattunk és vásárlási lehetőség is volt. Szappanokat és parfümöket állítanak elő itt.
CoManch - 2008.04.01. 14:55

Szia!Utirány, közvetlen Monaco után, de Nizza előtt helyezkedik el Éze falucska. Bejelentkezni nem kell. Csoportos vezetést tartanak a végén vásárlási lehetőséggel. A parkolója ingyenes, tágas, 20 busz is befér. Nagyon kedvesek voltak. A nagygabo által mondott másik Fragonard gyárról nem sokat tudok, de itt Éze-ben biztos nincs magyar idegenvezetés. Maga a "túra" egy jó negyed órás. A csoportvezetőknek szoktak ajándékot is adni. ;)Egyszóval, térjetek le simán, nem kell aggódni. Magában a faluban van egyébként egy kaktusz kert is, azt is érdemes megnézni, gyönyörú a kilátás, a hegy csúcsán van. (4-5 euró a belépő, csoportoknak 2 asszem... )Remélem segítettem. Jó utat!

vurczinger - 2008.04.01. 13:27

Tudna nekem bővebb infóval szolgálni valaki? Csoportosan mennénk. Útirány, bejelentkezés stb. érdekel

nagygabo - 2007.10.04. 18:08

T-Kinga- nekem van Belle de Nuit)15,meg 60 milis is.22;60Euro,ha még érdekel. A 60 milishez kapnál egy ajándék csodaszép parfümtartót is.Gondold meg)

nagygabo - 2007.10.04. 18:01

Hogyan kell ezt törölni? Egy picit,sokat kattintottam),bocsi))

nagygabo - 2007.10.04. 18:00

nagygabo - 2007.10.04. 18:00

Szép jó napotMég csak most fedeztem fel ezt az oldalt,... tetszik)Fragonard ügyben,ha még nem késő Provance-hoz közel Grasse Fragonard bd 2.Grasse-ban van új gyára is,de ez az új,itt van MAGYAR nyelvű vezetés is,amit egy kint élő magyar leány tart,a MóniNagyon kedves,és készséges.Én évek óta csak itteni parfünöket használok,ajándékozom,és nagy sikere van)

T_Kinga - 2007.08.08. 11:10

Sziasztok!Most jottunk haza a Provence-i kirandulasrol es jartunk Grasse-ban, a Fragonard muzeumban is (ingyenes, egyeni turistak is nyugodtan bemehetnek) es ezzel kapcsolatban lenne egy olyan keresem, hogy aki esetleg odateved, tudna-e nekem hozni egy adott parfumot? (nagyon tetszett az illata az uzletben es Interneten nem lehet rendelni belole). A keresett darab: Belle de Nuit 6nyilvan Frangonard :)/ es egy 15ml-es uvegcse 22Euro volt. Nem problema, ha Euro-ban kell fizetnem erte.Elore is koszi a segitseget, ha tud valaki ilyet szerezni, megkoszonom.

CoManch - 2007.07.02. 19:54

Hello! Ingyenes volt a látogatás és egyénileg is sztem lehet menni, de akkor valószínűleg be kell várni embereket, vagy egy csoportot. Bejelentkezni nem kell ide és a cég többi gyárába se. Gyakorlatilag abból fedezik a költségeiket, hogy feltételezik, hogy esetleg a végén veszel valamit, ami nem kötelező természetesen.
URL.: http://www.fragonard.com/

Daniel - 2007.07.02. 18:06

Ez engem is nagyon érdekelne!

T_Kinga - 2007.07.02. 09:28

Most készülünk Provence-ba menni, és valamelyik híres parfümgyárat is meg szeretnénk nézni. Az érdekelne, hogy ezekbe a gyárakba be is lehet menni szóló túristaként vagy előre kell ídőpontot és vezetést kérni? Az is érdekelne, hogy kb. mennyibe kerül egy ilyen látogatás?