Kellemes rövid nyaralás

Magyarország Berekfürdő Hotel Szivek

Ott-tartózkodás ideje: 2012. júl. 25.  - 2012. júl. 27. (2 nap)

0 hozzászólás I 780 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. aug. 03. küldd el ismerősödnek
avatar menzi Beszámolója

Cimkék: Berekfürdő Hotel Szivek

Hotel Szivek értékelése
menzi még nem értékelte!

4.6

Egy kis időt töltöttünk a Hotel Szívekben Berekfürdőn. Nagyon jól éreztük magunkat. Tetszett, hogy a hotelnek van belső termálvizes medencéje, így nem kell kidugni az orrunkat sem, ha meleg vízben akarunk lenni. Van külső medence is, úszórésszel, és gyermekmedence. Külön jakuzzi a medence mellett. A felszolgálók kedvesek voltak, nekem csak az egyik recepcióssal volt bajom, ő volt a legfiatalabb, teljesen olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mintha már unná, hogy el kell magyaráznia a dolgokat. szóval ő nagyon nem volt szimpatikus.
Hátránynak tüntetném fel, a SZÉP kártyával kapcsolatos kikötéseiket. Eddig 4 szállodában fizettünk SZÉP kártyával, ráadásul a szállás füllel, és mindenhol elfogadták mindenre. Itt viszont kikötötték, hogy a szállás csak a szállásra (és az abban benne lévő félpanzióra), viszont a plusz étkezést meg csak az étkezős fülről veszik le...mint mondtam, a többi hotelben ezzel nem volt gond!
A szobák tiszták, bár a tusolófej rettenetesen vízköves volt (303. szoba).
A szobaasszony kopogás nélkül benyitott a szobában...én épp fetrengtem alsóneműben az ágyon...szóval kicsit kínos volt..:D de ezeket leszámítva, csak ajánlani tudom!

kritika Bemutatjuk Önnek: halászlé Tinder
A szabály egyszerű! Ha falná amit lát, húzza jobbra, ha nem szívesen enné meg, balra vele. Jól...
kritika Általános halászlé körkép és tapasztalat
Végére ért a cikksorozatunk, és aki velünk tartott, abban azért csak kialakult egy kép, hogy...