Kellemes majdnem hétvége...:D

Magyarország Mezőkövesd-Zsóryfürdő Zsóry Hotel Fit****

Ott-tartózkodás ideje: 2012. aug. 02.  - 2012. aug. 04. (2 nap)

0 hozzászólás I 570 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. aug. 04. küldd el ismerősödnek
avatar menzi Beszámolója
Zsóry Hotel Fit**** értékelése
menzi még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

A neten találtam erre a hotelre, ott átnéztem minden részét, és megszületett a döntés. Lefoglaltam 2 éjszakára. Az ember amikor azt olvassa, hogy 4 csillagos egy hotel, minden valami extrém kiszolgálást vár. Ha ezt várod, ne ide menj! Voltunk már olyan 4 csillagosban, ahol a kiszolgálók távolságot tartottak, olyan előkelő volt minden. Nekem az a 4 csillagos kiszolgálás. Itt nagyon kedvesek a felszolgálók, de nagyon közvetlenek. Szimplán letegeztek, mondjuk nem vagyunk öregek, de eddig ilyet még sehol nem tapasztaltam...olyan itt mintha mindenki a nagy család része lenne. :D Ami nagyon kellemes és kellemetlen is tud lenni. De itt kellemes. :D
Volt viszont egy negatív tapasztalatom az egyik felszolgálóval. Az érkezés napján megkérdeztem a recepciót, hogy az étterem nyitva van-e egész nap. Azt mondta, hogy igen. Bementem, és elkértem egy étlapot. Ideadta a felszolgáló hölgy. Átnéztem, és mondtam, hogy akkor már meg is rendelném. Mire ő: most? (ez a most 15:00kor volt) Mondom neki igen, mivel most érkeztem, és éhes vagyok. Mire ő: de hát mindjárt vacsora (3 óra múlva!!!), és a szakácsok a vacsorára készülnek elő! Kiverte nálam ez a biztosítékot. Akkor miért van nyitva az étterem? Egyébként csak egy levest akartam enni. Ott hagytam, de ez amolyan szálka maradt bennem.
A másik kicsit negatívum, amin egyszerűen is lehet változtatni az, hogy reggelinél az egyik felszolgáló a svéd asztal mögött áll, és olyan érzése van az embernek, hogy azt nézi, mennyit eszünk. Lehet így van, de én inkább hiszem, hogy nem, de akkor is kellemetlen, mert emiatt nem eszel annyit amennyi tényleg jól esne. Ezt leszámítva kellemes a hotel és nagyon családbarát. Tágasak a szobák, kellemesen elférünk 4-en egy három ágyasban. Az étterem nem nevezhető nagynak, közepes, de pont tökéletes. Viszont ami nagyon szimpatikus, hogy a recepció előtt ki vannak helyezve játékok, amit bármikor el lehet vinni. Vacsora után sokan kivonultunk a hatalmas kertbe, és tollasoztak, labdáztak, hintáztak. Ez nagyon jó volt, mert ez régen szokás volt, és minden nyaralásnál így ismerkedtünk össze a többiekkel, szóval itt is lehetőség van, hogy ne csak evésnél, meg fürdés közben, hanem kötetlenül játék közben ismerj meg embereket! Nekem ez nagyon tetszett!! :D
menzi kapcsolódó élménybeszámolói: