Egy kellemes nyaralás Röjtökmuzsajon

Magyarország Röjtökmuzsaj Romantik Hotel Szidónia Kastély ****

Ott-tartózkodás ideje: 2012. aug. 12.  - 2012. aug. 16. (4 nap)

0 hozzászólás I 1 068 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. aug. 23. küldd el ismerősödnek
avatar Tima Beszámolója

Cimkék: kastélyszálló  Nyugat-Magyarország  Röjtökmuzsaj  Szidónia

Tima értékelése:

4.8

4.5

Annak idején az X-faktorban láttuk ezt a szállodát. Most pedig, mikor elkezdtük szervezni a nyaralásunkat, rátaláltunk a szallas.hu-n. Mondhatni kedvező csomagot tudtunk lefoglalni "last minute mini vakáció" elnevezéssel, lényegesen alacsonyabb áron, mint a szálloda normál szobaárai. Félpanziós ellátást kaptunk.

Én először egyáltalán nem lelkesedtem az ódon hangulatért, modern környezethez vagyok szokva. Viszont egy nap után asszimilálódtam az új élményekhez és nagyon is kellemesen éreztem magam.

A szálloda személyzete a recepciósoktól a pincérekig roppant udvarias és figyelmes. Csak jókat mondhatok róluk.
Szerintem az ételek finomak voltak, sőt az a'la carte étlapon szereplőek egyenesen különlegességszámba mentek. (Ez utóbbiak nem olcsók, de valamit valamiért - nem kötelező kipróbálni őket)

A Wellness részleggel is meg voltunk elégedve: Szauna, gőzfürdő, tiszta, kellemes hőmérsékletű medence - ezeket próbáltuk ki.

Főleg hét elején, de később is, viszonylag kevés vendég volt és sokszor éreztük úgy, hogy egyedül mi vagyunk ott. Ez nagyon kellemes volt! :)

A hatalmas rendezett parkban játszótér, nagy sakktábla, pingpong asztal és teniszpálya is van. Ütőket és labdákat a wellness részleg recepcióján lehetett igényelni.

Minden nap úsztunk, napoztunk, pingpongoztunk és meglátogattunk egy-egy környező települést, Ausztriában is jártunk.

Ami nem tetszett: A fürdőszobában a törölközőszárító poros, koszos volt, ezért eredeti céljára nem tudtuk használni. Egyszer előfordult, hogy a reggelinél nem volt bekapcsolva a vízmelegítő a teakészítéshez és nem volt kitéve citrom. De ezek nem rontották el a roppant kellemes ott tartózkodásunkat.

Végig nagyszerű (meleg, napsütéses) időnk volt. Semmi forróság, semmi eső.

Úgy érzem, hogy ezzel a kedvező árú csomaggal az ár-érték arány teljes mértékben megfelelő volt.

Jó szívvel ajánlom annak is, aki modern szállodákhoz van szokva, de szívesen kipróbálna egy másfajta életérzést is.

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...