Kellemes hotel családoknak

Magyarország Felsőtárkány Bambara Hotel Superior

Ott-tartózkodás ideje: 2012. aug. 07.  - 2012. aug. 11. (4 nap)

2 hozzászólás I 1 473 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. aug. 27. küldd el ismerősödnek
avatar Otreb Beszámolója
Otreb értékelése:

4.6

4.6

Nem tudom eredetileg is ez volt a céljuk, vagy csak így alakult, de a hotelt nagyon sok kisgyermekes család látogatja és minden adott is hozzá, hogy jól érezzék magukat.

Több szobatípusból lehet választani, egy és két légterűek, mind nagyon szép, egyedi stílusú, kényelmes és tiszta. A gyerekek pici ujjbábot kapnak ajándékba érkezéskor:) A szálloda recepciója, az étterem, bár és wellness rész a szobáktól jól elszeparált részen található, így a szobák kifejezetten csendesek. Az ágyak nagyon kényelmesek, rég aludtam ilyen jól, mint ebben a hotelben. A szobák egyik fele a kertre néz, a másik a parkolóra, de mindenhol közel van az erdő, tehát tulajdonképp erdőre nézőek. A légkondi szabályozható, én azt hiszem a szobákba tényleg semmi kifogást nem lehet találni még keresve sem.

Az étterem nagyon szép, tágas, mindig van szabad hely, teltház mellett is,akár a teraszon is lehet enni. A pincérek figyelmesek, az italokat gyorsan hozták. Az italok ára 4*-nak megfelelő, nem olcsó de szerintem nem is extra drága, találkoztam már drágábbal 4*-os hotelben. A reggeli teljesen jó, nem tudnék olyat mondani ami nem volt és folyamatosan töltik fel, itt jár az ital is. A vacsora svédasztalos volt, nagyon jól főznek, de itt azért a gyerekeknek kicsit nehezebb választani, mert elég különleges ételek vannak. Minden nap igyekeznek egy fogást gyermekbarátot is készíteni, de ebben azért még van egy kis javítani való, de azért éhesek nem maradtak a kicsik sem:)

A játszószoba az étterem és a bár között tökéletes ötlet! Az evést kb negyed óra alatt befejező fiam nagyon jól eljátszott ott amíg mi vacsoráztunk, reggeliztünk, más hotelben ebből gondunk volt. Arról nem beszélve hogy a játszószoba mellett a bárban minden nap 1 óra direkt gyerek animáció van zenével, ami nagyon jól lefoglalja a kicsiket.

A wellness rész is nagyon szép, a belső medencében a víz jó meleg, és reggel 8-este 8-ig folyamatosan mennek az élményelemek egymás után, a sodró folyosó különösen sokat, a gyerekek nagy örömére. Az élményzuhanyzó rész is érdekes és kellemes. Van szauna, van aroma szoba, sószoba, gőz. Én úgy láttam, nem igazán használják ezt ki, legalábbis nyáron az emberek, alig voltak benne.

A kinti medence az jó hideg, de úszni jó.:) Kisebb gyerekeknek is van kinti és benti medence is.
Nekünk a wellness részből egyedül a csúszda hiányzott, na nem nagy csúszda, de valami közepes méretű családi csúszda jó lett volna ha nem marad ki tervezéskor.
Valamint a wellness rész télen, rossz időben kicsi lehet, most a nyáron eloszlott a kinti és a benti medencék között a létszám, így kellemes volt.

Van egy csendes wellness rész is, ahová 14 év alatt nem szabad belépni, így nem is tudok róla nyilatkozni. Nagyon szigorúan veszik ennek betartását.

Minden este 23 óráig zene van a bárban, úgy láttam ezt sem sokan használják ki, de lehetne táncolni, karaokee is volt, lett volna:))))) A bárban a koktélok finomak, ott a kiszolgálás kicsit lassú volt, csak hogy írjak valami kritikát is:)Minden este 10-kor kitoltak egy hatalmas sajttálat, gyümölcsökkel, lekvárral, kenyérrel, sajtkóstoló címszóval.

Szurikáták tünemények, de a szurikáta etetés mint program annyi, hogy kívülről lehet nézni ahogy esznek...mondjuk elég egyértelmű hogy ennyi gyerek nem nyomulhat be szegényekhez de láttam, hogy volt akinek ez nem tetszett.

Van egy játszószoba nagyobbaknak is, ahol van X-BOX kinect, csocsó meg egy póker asztal.

Környék: Annyira jó a szálloda, hogy aki csak pár napra megy nem fog sokat a környéken mászkálni. Mondjuk olyan hű de sok látnivaló nincs is.

Összefoglalva úgy gondolom a szálloda tökéletes egy nagy családi vagy akár egyéni pihenésre, kikapcsolódásra. Aki ezért megy nagy valószínűséggel nem fog csalódni. Még egy nagy pozitívum, hogy a szálloda és összes szolgáltatása már érkezés napján használható és elutazás napján is este 8-ig, tehát kijelentkezés után még lehet egy nagyot fürdeni.
Otreb kapcsolódó élménybeszámolói:
Pindike - 2013.02.18. 22:09

Nemrég jártunk a szállodában 1 éves kisfiunkkal. Meg kell mondjam, sok szàllodában megfordultunk már, de nálam a Bambara bekerült a TOP 3ba. Ehhez nagyban hozzájárult, hogy tényleg gyerekbarát minden szempontból. Tetszik, hogy alaposan odafigyeltek minden apró részletre a tervezésnél és a kivitelezésnél. Szóval én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyerekkel vagy sem, tökêletes pihenőhely :)

Pindike - 2013.02.18. 22:09

tokaj Bor-kő túrák Észak-Magyarországon
A hűvösebb idővel se maradjatok otthon, ilyenkor is sok lehetőség vár benneteket a szabadban....
hotel Új hotel nyílt Hollókőn
A régió turizmusa szempontjából mindig jó hír, ha minőségi hotel nyitja meg kapuit. Külön öröm,...