Lengyelország, Ko¶cielisko, Pensjonat Reymontówka, SzG3

Lengyelország Koscielisko

Ott-tartózkodás ideje: 2011. aug. 02.  - 2011. aug. 06. (4 nap)

0 hozzászólás I 955 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. nov. 05. küldd el ismerősödnek

Cimkék: Lengyelország Ko¶cielisko Pensjonat Reymontówka

Nemcsak a túra sikerült jól, hanem a szállásfoglalás is. Szokás szerint a booking.com-on kerestünk szállást és nem Zakopánében, hanem az ezzel szomszédos Koscieliskóban találtuk meg a helyünket. Ennek több előnye is van: csend, a Tátra egyes részei innen jobban elérhetőek, mint Zakopánéból, viszont ha be akartam menni oda, akkor egy kb 4 km-es úton pont a közepébe lehet bejutni, elkerülve a főutat.
Szállásnak a Pensjonat Rejmontówkát választottuk. Ennyire még nem találtunk bele a közepébe (jó értelemben). Új építésű szálloda (panzió), ***-os. A tisztasága lenyűgöző, ugyanígy az adott svédasztalos reggeli minősége is. Az ételek minősége nyugati színvonalú. A szoba és a fürdőszoba mérete is több, mint megfelelő, van hűtőszekrény (csendes!) és vízmelegítő is (ez általában ritkaság). A levegőt szinte harapni lehet. A személyzet igen segítőkész. Megnéztem a booking.com-ot, 9,7 az átlag pontszáma (2011 08 14-én), ilyen magasat eddig még nem nagyon láttam. ehhez már csak azt kell hozzátenni, hogy egy éjszaka ára svédasztalos reggelivel két személyre kb. 9.500Ft!