Wellness - Világvége előtt! VIDEÓ

Magyarország Szilvásvárad

Ott-tartózkodás ideje: 2012. dec. 16.  - 2012. dec. 19. (3 nap)

0 hozzászólás I 2 946 látogató olvasta. Rögzítve: 2012. dec. 24. küldd el ismerősödnek
avatar tantras Beszámolója

Cimkék: szalajkaliget wellness

Mert megérdemlem! - ahogy a reklám mondta!

Igaz is, sok volt az elmúlt hetekben a robotolás, hiányzott már a kényeztető semmittevés. Meg ez a világvége 100%-os tuti is sürgetett kissé! Az nem lehet – gondoltam -, hogy erőn felül hősiesen húzom cégünk szekerét előre hetekig, aztán egyszercsak a semmiből (mikor már végre leülnék) elém áll az Inkák Átka, a kőbunkós, Fekete Halál. Na, nem! Kell ez nekem (még előtte), mert megérdemlem…

Szilvásvárad teljesen jó lesz nekünk! – ezt már Zsuzsikám jelentette ki, hosszan bámulva a vibráló tükröt és várva beleegyezésemet, ami már csak azért sem maradhatott el, mert előzetes terelgetésem pont ide vezetett. Közel van hozzánk és rengeteg a látnivaló, ami elsőre tetszett nekem, de az ott tartózkodás ideje alatt gyorsan rájöttem, hogy télen a wellness szállodából a franc se akar kijönni nézelődni. Persze aztán ahogy elkényelmesedik az ember, fullra zabálja magát reggel, délben, este, ismét változik a véleménye és már megint menne, szánkózna, síelne, sétálna, bármit, csak menjen le amit az előző napokban felszedett. Mentünk is – nem tagadhatom.

Szilvásvárad nagyon szép télen, nyáron, de annak, aki még nem járt erre én mégis inkább a nyarat ajánlanám. A Szalajka-völgy (Szalajka-vízesés, őstörténeti kiállítás, kisvasút, pisztrángosok, ősember barlang, kilátó, stb.), a Bükki Nemzeti Park, Eger, Miskolc-Tapolca, Lillafüred, Aggtelek egyaránt vonzóvá teszi a környéket azok számára, akik Hazánk szép tájait szeretnék felkeresni. Aki pedig télen téved erre lovas szánkázhat, síelhet, túrázhat és wellnessezhet.

Mi most a Szalajka Liget wellness hotelben pihentünk, frissültünk. Igényes, kényelmes szobák, kifogástalan kiszolgálás, választékos, ízletes ételek, minden igényt kielégítő wellness részleg (sókamra, illókamra, gőzkamra, infraszauna, szauna, jakuzzi, gyermekpancsoló, úszómedence, relax tér), konferencia termek, masszázs, gyermek játszószobák, stb. Bizton állíthatom, aki itt pihen nem fog csalódni! Próbálják ki bátran!

Főleg most… a Világvége után!