Ausztria, Puchberg am Schneeberg, SzG3

Ausztria Puchberg am Schneeberg

Ott-tartózkodás ideje: 2010. ápr. 03.  (1 nap)

3 hozzászólás I 1 694 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. jan. 29. küldd el ismerősödnek

Cimkék: ausztria puchberg schneeberg schneebergbah fogaskerekű

Puchbergről nem fogok sokat írni, kellemes kis hely, de csak ennyi, viszont egy nagyon jó kiindulópont több kiránduló helyhez. Inkább ezeket sorolnám fel: 1. maga a Schneeberg, 2. Losenheim - Salamander Sesselbahn, 3. Muggendorf, Myrafälle, 4. Rax, 5. Hohe Wand, 6. Mamauwiese, 7. Sebastian Wassefall, 8. Höllental, hogy a legfontosabbakat említsem. Több jó panzió van ezen a környéken, Mi a Schmirl fogadóban szoktunk megszállni, kifogástalan tisztaság, fantasztikus reggeli (ezek persze Ausztriában nem ritka dolgok).
szalay3 - 2013.02.20. 16:34

Köszönöm a hozzászólást!Az igaz, hogy Ausztria a kedvencünk, de szerencsére elég sok helyre eljutottunk már. Javaslok egy linket (ez az én katalógusom), ahonnan néhány kattintással mindenhová el lehet jutni, ahol mi voltunk (én és a feleségem, persze ez csak a digitális korszakra érvényes, a sok régi képet nem szkenneltem be). Kíváncsi vagyok a véleményére, hogy hogyan működik. Csak ezt az egy lapot kell eltenni a kedvencek közé (hátha tudok jó tippeket adni):http://utazaskatalogus.blogspot.hu/2011/05/utazasaimrol-szolo-beszamolok.htmlÜdvözlettelGábor

kokizoli0209 - 2013.02.18. 17:53

Nagyon szép ország Ausztria. Örömmel látom, hogy önnek is a kedvence (az élménybeszámolók és fényképek számából következtetek erre)! Puchberg valóban egy bájos falu, ott voltam először a feleségemmel kettesben, így örökre emlékezetes marad. Kívánok önnek még sok szép utat, élményt a világ minden táján.Üdvözlettel: Zoltán Budapestről

kokizoli0209 - 2013.02.18. 17:52