Ausztria, Muggendorf - Myrafälle, SzG3

Ausztria Muggendorf

Ott-tartózkodás ideje: 2010. ápr. 02.  (1 nap)

0 hozzászólás I 3 519 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. feb. 07. küldd el ismerősödnek

Cimkék: Ausztria Muggendorf Myrafälle vízesés

Ha valahol a Schneeberg környékén vagyunk, akkor ha van időnk, látogassuk meg ezt a vízesést. Kb 1 óra alatt alaposan meg lehet nézni, mert a megközelíthetősége nagyon jó, 3 parkoló is van a vízesés alatt. Ha ez a sok parkoló tényleg azt jelenti, hogy főidényben ennyi ember nyüzsög itt, akkor a legjobbnak tavasszal tartanám a látogatást itt, mert akkor a hóolvadás miatt bővízű a vízesés és nagyon sok ember nem nyüzsöghet a járdákon (mint főidényben). Egyébként a felső oldal felől is be lehet jönni a vízesésekhez, de nem tudom, hogy ott hogyan lehet a parkolást megoldani. Főidényben belépti díj is van. Nekem összesen egy kifogásom volt, szerintem a vízesés nagyságához képest túlságosan telerakták utakkal, hidakkal, zavarba ejtően sok. Ettől a vízesés még szép, megnézhető. Innen már nincs messze a Steinwandklamm és Atz, ahol igen szép kirándulásokat lehet tenni.