Hova menj bulizni Varsóban?

Lengyelország Varsó

Ott-tartózkodás ideje: 2006. okt. 01.  (1 nap)

1 hozzászólás I 3 301 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. júl. 01. küldd el ismerősödnek
avatar Dkelemen Beszámolója
Mivel itt éltem több hónapot, íme néhány az általam kipróbált helyek közül:
(Megjegyzés- ne próbálj úgy odajutni, hogy bemondod a hely nevét a taxisofőrnek, ez Varsóban nem működik):
Organza (Sienkiewicza) - jó hely, hétköznap latin jellegű zene, szombaton viszont techno
Organza shot bar (Sienkiewicza) - salsa, latin illetve néha retro
Paparazzi - (Mazowiecka) - nagyon trendi hely
Clubo Kawiarna - egy pincehelység Lenin képekkel dekorálva (közel a Palace of Culturehoz)
Club 70 - ez is pincehelység, én azért kedvelem, mert soha nem agyonzsúfolt, a zenei stílus elég vegyes

Az én személyes kedvenceim az egyetemi klubok, lepukkant helyen, de három klub egy sarkon és itt lehet a leglagzább az ember:
Dune klub - ul. Droga (ha jól emlékszem)

Mit igyál?
Kamikáze-egy a lengyelek egyik kedvelt buliitala - egy Kamikáze kb. 4-5 shotnyi ital (a lengyelek azt gondolják, hogy a citromlé miatt ettől nem leszel másnapos, személyes tapasztalatom, hogy a cukortartalma miatt már a buli közben megfájdul a fejed és garantált a másnaposság)
Charlottka-Zubrowka és almalé kombinációja - isteni, bár inkább long drink mint shot
Ja és persze vodka....
hitman - 2007.08.02. 22:35

Köszönjük a részletes leírást. A Club 70-be sikerült 2x eljutnom és nekem személyes kedvencem lett a hely.