A ST. THOMAS ÖBÖL STRANDJA.

Málta Marsascala

Ott-tartózkodás ideje: 2008. szept. 06.  - 2008. szept. 16. (10 nap)

1 hozzászólás I 1 614 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. szept. 29. küldd el ismerősödnek
avatar fuszeres Beszámolója

Cimkék: marsaskala  strand stthomasöböl

2008. szeptemberében, kettő hetet tőltöttünk MÁLTÁN. Az első napokban csak tájékozódtunk, nézegettünk. Kerestünk egy strandot, végül választásunk a marsaskalai SZT. THOMAS öbölre esett, amelyet nem bántunk meg. Valettából nagyon jó volt az autóbusz közlekedés,kb 20 perc alatt ott voltunk és a buszmegálló a strand bejáratánál volt. A strandra nem volt belépődij! Igaz öltöző sem volt! A strandtól,kb 100 m-re volt egy nyilvános illemhely, külön női-férfi! Meglepő volt a tisztaság és a kulturált berendezés! Ott már akkor volt pld. mozgáskorlátozottak részére fenntartott helyiség, csecsemőpelenkázó. Miután a helyet alkalmasnak minősitettük az átöltözéshez, itt készültünk fel a strandolásra és a fürdésre. Szerencsére az időjárás is nagyon kedvező volt! A strand nem volt "osztályon felüli" de igényeinknek megfelelt. Volt homokos és sziklás partszakasz is. Alig 10 m-re a viztől volt egy kitünő és olcsó büfé, ahol kiválló volt az étel-ital választék! Nem volt tolongás,nyüzsgés, külfőldi turistákat csak elvétve láttunk,a strandolók nagyrésze máltai volt! Én, mindenkinek merem ajánlani ezt a helyet, annak ellenére, hogy nem egy luxus trand, de a nap itt is ugyanugy süt és a tenger is simogató.
fuszeres - 2013.09.29. 11:57

Nagyon kiváncsi vagyok!!