TOP Hotel Avsallar

Törökország Avsallar TOP Hotel ****

Ott-tartózkodás ideje: 2013. szept. 14.  - 2013. szept. 28. (14 nap)

0 hozzászólás I 2 126 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. okt. 07. küldd el ismerősödnek
avatar evakovacs Beszámolója

Cimkék: Avsallar Top hotel Törökország

TOP Hotel **** értékelése
evakovacs értékelése:

4.4

4.4

Nagyon klassz nyaralás volt! Azt kaptuk amit vártunk.Két hetet szerettünk volna fürdéssel, napozással,heverészéssel tölteni és ezt itt maradéktalanul megtehettük. Ez a szálloda erre tökéletesen megfelel. Avsallarban van. Két bazár is könnyen elérhető pár perc sétával,úgy hogy ennyi volt a minden esti programunk.Nagyon szép kertje van a hotelnak, gyönyörű, homokos a tengerpart és közvetlen.A lábunk szinte "belelógathattuk" volna az étteremből, vagy a tengerpari bárból is.Aki nyüzsgő egész napos animációs stb. programokra vágyik azoknak nem ajánlom, mert itt nincs ilyen,kivéve szombat este egy kis műsor.Viszont aki teljes kikapcsolódásra pihenésre vágyik annak ez a hotel a tökéletes megoldás.Összehasonlítva a többi szállodával és a partjával a mi igényeinkhez mérten a legjobbat sikerült választanunk! (Nekünk igazán csak az okozott bosszúságot, hogy a Travel Service az idén úgy emelt árat, hogy levitte a poggyászok súlyhatárát 15 kg-ra. Szerintünk ez felháborító! Akkor amikor az ember 2 hétre, de lehet 3-ra is utazik valahová akkor 15 kg az semmi. Csak a bőröndöm több mint 5 kg-t nyom.Ha meg még békatalp,szemüveg, naptejek is be kell hogy kerüljenek,akkor szinte mást már be sem lehet rakni.És természetesen itthonról akarunk vinni ilyen dolgokat és nem ott megvenni drága euróért.Ez nekünk komoly bosszúságot okozott!)