Ausztria, Puchberg am Schneeberg, Gasthof Schmirl, SzG3

Ausztria Puchberg am Schneeberg

Ott-tartózkodás ideje: 2010. ápr. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 2 040 látogató olvasta. Rögzítve: 2013. nov. 07. küldd el ismerősödnek

Cimkék: Ausztria  Gasthof Schmirl  Puchberg/Sch

Ha már Joachimsbergnél ajánlottam egy fogadót, akkor most is ajánlok egyet. a Schneeberg-hez, a Rax-hoz, vagy a Hohewandhoz megyünk, akkor rendszerint itt szoktunk megszállni. Elhelyezkedése fantasztikus, Puchberg központjától autóval 1 percre, gyalog 10 percre van, átmenő forgalom 0, így eszményi csend van itt, kilátással a Schneeberg-re. Az osztrák vendéglátást úgy általában így képzeli el az ember, ahogy itt azt teszik. A reggelijük fantasztikus (de azt hiszem, ezzel sem mondok újat Ausztriában). Nekünk nagyon jól bevált, interneten is elérhetőek. Programokat ajánlanak, húsvétkor meg mindenki kapott egy nyulat (piskótából) az ajtaja elé (szerintünk bárány volt, de a gesztus a fontos). Ők adták pld a télbúcsúztató ünnep ötletét is ahol voltunk . Ha megnézitek, akkor a két Schneeberg fénykép ugyanabból a szobából készült néhány év elteltével (mindig ugyanazt a szobát kapjuk), a képkivágás tökéletesen ugyanaz, pedig a készítése közben erre nem is gondoltam, ebből viszont az következik. hogy az agyam ugyanazt a képkivágást tartotta jónak több év elteltével is.