Hotel Narád-megéri az árát

Magyarország Mátraszentimre Hotel Narád Park

Ott-tartózkodás ideje: 2014. jan. 03.  - 2014. jan. 05. (2 nap)

1 hozzászólás I 2 014 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. feb. 23. küldd el ismerősödnek
avatar Otreb Beszámolója
Hotel Narád Park értékelése
Otreb értékelése:

4.4

4.3

A Hotel Narád ár-érték arányban nagyon jó. Mi kis családi apartmanban voltunk, ami francia erkélyes (mindkét szobán) csak, nem lehet a nagy közös teraszra kimenni róla, de amúgy teljesen jó. Egyszerű, de tiszta fürdőszoba. A hálóban az ágy nagyon kényelmes, LCD tv van egy db, de átvihető a két szoba között, mi a hálóba raktuk. A gyerekek ágya már kényelmetlenebb, elég kemény és nem túl széles, azért 10+-os gyerekekkel érdemesebb a nagy családi apartmant választani. Az étterme nekünk nagyon tetszett, kifejezetten jól főznek és nem voltak az árak annyira elszabadulva. A félpanzión kívül 1x ebédeltünk is ott, étlapról, minden nagyon finom volt, jó alapanyagokból. Reggelinél egyedül a teljes kiörlésű vagy rozsos választék hiányzott péksüteményből. 2 féle leves, 4 féle főétel, fagyi, desszertek:)
A wellness rész kicsi, de ettől függetlenül jól használható, nem volt tömeg. Az élmény medence kellemes hőmérsékletű. Van többféle szauna, hozzá jégkút. A sókád kicsi, de azért sikerült kipróbálnunk.
Az udvarán van nagyon jó játszótér, ötletes elemekkel nagyobb gyerekeknek is, erdei kalandpálya pl. A játszószoba viszont elég kicsi, eldugva az 1. emeleten, messze az étteremtől.
A sípark nagyon közel van. Nyáron gond lehet a légkondi hiánya, bár szúnyogháló volt így lehet nyitott ajtónál aludni. Összességében mi meg voltunk elégedve.
Otreb kapcsolódó élménybeszámolói:
CsillaPenzes - 2014.03.28. 21:43

2 hete jártunk a Narádban, röviden családbarát, de nem elegáns hotel. Az étteremből gyönyörű a kilátás, az árak az étlapról is jók, reálisak, a kiszolgálás előzékeny. Viszont csalódás volt, hogy az élményfürdő algás volt (nem tiszta), és túlzottan meleg volt a szobában. A legnagyobb élményt mégis a csodás csend jelentette, a nyugalom és természeti szépség!A faluban nagyon jól ki vannak táblázva a különböző túrák, ez nagyon jó!

tokaj Bor-kő túrák Észak-Magyarországon
A hűvösebb idővel se maradjatok otthon, ilyenkor is sok lehetőség vár benneteket a szabadban....
hotel Új hotel nyílt Hollókőn
A régió turizmusa szempontjából mindig jó hír, ha minőségi hotel nyitja meg kapuit. Külön öröm,...