Magyarország, Budapest, az Erzsébet tér és az Akvárium, SzG3

Magyarország Budapest - V. kerület, Belváros (Pest)

Ott-tartózkodás ideje: 2014. ápr. 14.  (1 nap)

0 hozzászólás I 2 989 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. ápr. 15. küldd el ismerősödnek

Cimkék: az Akvárium  az Erzsébet tér  Budapest  Magyarország

Ezzel a beszámolóval megvártam a tegnapi napot, mivel akkor volt a John Mayall koncert a nagy teremben és szerettem volna vele dedikáltatni a DVD és CD borítóimat. Sikerült és az együttes valamennyi tagjával is!! 81 éves és még nyomja az ipart!
Na de vissza a térhez! Sajnos itt is megjelenik az a sematikus modernizmus, amit már számon kértem máshol. Nem igazán van fantázia a térben, jó iparos munkának tűnik (tervezési szempontból). A fröccsterasz nem tudom, hogy működni fog-e. A barmok viszont már össze graffitizték a tér lámpáit és annak világító felületeit. Én visszahoznám a középkor egyik jól bevált megoldását, a kézlevágást. Erősen meggondolnák, hogy nekikezdjenek! Eléggé vérmes hozzáállás a részemről, de ez tényleg felháborító. Most adták át és már belesz....tak az egészbe. Valamit tenni kellene ellenük! Ha elkapják Őket nem egy enyhe ejnyebejnyét kellene kapniuk, hanem a kár 10 szeresét kifizetni és legalább 1 év börtönt. Nem szoktam nagyon véresszájú lenni, de ez tényleg felháborító! Megint vissza térhez! Az viszont jó ötlet, hogy a kulturális központ felett egy medence van, aminek átlátszó az alja, ez főleg nappal okoz nagyon jó fényeffektusokat az alatta lévő térben. Egyébként az egész egy kicsit a PECSÁ-ra hajaz, előtér, ruhatár, büfé (kocsma?) csak egy kicsit modernebben, kulturáltabban. Kíváncsi vagyok, meddig marad így?!