Kellemes nyaralás

Magyarország Szeged Hunguest Hotel Forrás ***

Ott-tartózkodás ideje: 2005. aug. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 1 053 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. ápr. 23. küldd el ismerősödnek
avatar kalinkoz Beszámolója

Cimkék: szeged dóm forrás

kalinkoz értékelése:

4.6

4.2

Még a felújítás előtt voltunk a Hotel Forrásban, de akkor is nagyon meg voltunk vele elégedve. Nagyon szép helyen van, közel a belvároshoz csak át kell sétálni a hídon. Szegedben az tetszett, hogy nagyon tiszta és gyönyörű virágos volt minden. Élmény volt csak úgy céltalanul sétálni a városban.
Ópusztaszer ezzel szemben nagy csalódás volt. A Feszty körkép szép, de az egész olyan érzés volt, mint amikor a marhákat terelik. Csak ad a pénzt és menj.
Meg kell még említeni a Kertvárosi Vendéglőt, ami a szállodával szemben van a sarkon. Isteni volt az étel és a kiszolgálás is, reméljük ez azóta sem változott. Mi minden nap ide jártunk ebédelni.
A Dóm tér is nagyon szép és érdemes megnézni a paprika múzeumot is.

fesztivál Tuti csípni fog(od)!
A legújabb őrült fesztiválötlet: Szegedi Paprikashow és Chiliweekend, amely a Gerilla Gourmet...
élménybeszámoló A Feszty körkép - és ami körülötte van
A magyarok bevonulását a Kárpát medencébe Feszty Árpád, Jókai Mór, a híres regényíró veje...