Napfényfürdőőőőő szó szerint

Magyarország Szeged

Ott-tartózkodás ideje: 2010. ápr. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 825 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. máj. 13. küldd el ismerősödnek
avatar RB23 Beszámolója

Cimkék: fürdő  Szeged  wellness

Rég voltam Szegeden, de még most is nagyon emlékszem rá milyen jó dolog volt egy Fürdő megnyitása után pár nappal ott lenni és személyesen ki is próbálni a tett helyszínét vagyis a Napfényfürdőt.
Szeged olyan mintha valamilyen mediterrán városkában lennénk, mindig süt a nap és ettől mindenki mosolyog és kedves. Legalábbis én úgy érzékeltem:-)
Nagyon finom kávét ittunk és még finomabb süteményeket ettünk a Kaluzál téren a Virág Cukrászdában, és napfürdőztünk:-)

A Hunguest Hotel Forrásban aludtunk, mellette közvetlen átjárással a hotel vendégeinek az Aquapolisba. Minden nagyon szuper volt, (a csúszdán viszont nem mertem lecsúszni---majd legközelebb, gondoltam :-))

A város hangulata nagyon magával ragadott. Az egyetemisták forgatagától kezdve a romantikus sétáig a Tisza-parton.

Nagy vágyam, hogy egyszer a nyári szabadtéri színházi programon megnézhessek egy jó kis darabot :-)

fesztivál Tuti csípni fog(od)!
A legújabb őrült fesztiválötlet: Szegedi Paprikashow és Chiliweekend, amely a Gerilla Gourmet...
élménybeszámoló A Feszty körkép - és ami körülötte van
A magyarok bevonulását a Kárpát medencébe Feszty Árpád, Jókai Mór, a híres regényíró veje...