Magyarország, Budapest, a 4-es metró Móricz Zsigmond téri megáll

Magyarország Budapest

Ott-tartózkodás ideje: 2014. ápr. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 1 356 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. júl. 04. küldd el ismerősödnek

Cimkék: 4-es metró  Budapest  Magyarország  megálló  Móricz Zsigmond tér

Lassan-lassan eljutottunk a kifelé menő szakaszhoz, innen már gyorsabban mennek majd a dolgok, mert már nem olyan látványosak, vagy szépek a megállók, mint a Belvárosban.
Itt már megint megjelenik az aluljáró (jogosan), szép, de az egy kaptafa stílusban készült. A felszíni létesítménye pedig kifejezetten sablonos.
Maga az állomás a "legszínesebb" az össze közül, már ha a színes téglalapokat olyan nagy ötletnek tartjuk. Igaz, azt is mondhatjuk, végre valami szín a sok beton szürke mellett. Az állomás felső része sejtelmes kék fényben úszik, nem tudom hogy hogyan tudták ezt össze párosítani (én egyébként ennek a kék fény típusnak nagyon ellenzője vagyok, sok helyen megjelenik, ahol semmi keresnivalója nincs, meg hagyománya sem nagyon: pld. karácsonyfa izzó sorban (gusztustalan), autók helyzetjelzőjeként (ez ocsmány és tilos is), nem is tudom, hogy hol lehetne úgy használni, hogy oda illő legyen). erről a megállóról nagyjából ennyit lehet elmondani.

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...