Magyarország, Budapest, a 4-es metró Kelenföld vasútállomás megá

Magyarország Budapest

Ott-tartózkodás ideje: 2014. ápr. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 3 224 látogató olvasta. Rögzítve: 2014. nov. 13. küldd el ismerősödnek

Cimkék: 4-es metró  budapest  kelenföld  magyarország  vasútállomás

Most vettem észre, hogy a 4-es metró "ideiglenes" (végleges) kelenföldi végállomásáról nem írtam. Essünk túl rajta, hogy legyen a sorozat teljes, ígérem nem lesz hosszú.
amint azt írtam, ahogy haladunk kifelé a belváros felől, a megállók úgy lesznek egyre dísztelenebbek. Mire elérünk ide, azt tapasztaljuk, hogy a megállók átalakultak egy - mondhatni - ipari csarnokká. Szín sehol, kivéve a megállók kék és sárga csíkját, valamint az aluljáróban az M1-M7 felé eső részeken kék mennyezetvilágítás kiegészítő fényeket. Az aluljáró teljesen keresztül szeli az állomást, immár kulturált közlekedést nyújt a két oldal között. Az aluljáróból úgy mozgólépcsővel, mit lifttel fel tudunk jutni a peronokig. Jó nagy, jól használható, nagyjából ennyi.