gyönyörű hely, kevésbé gyönyörű emlékek

Magyarország Etyek Átrium Panzió

Ott-tartózkodás ideje: 2015. júl. 01.  (1 nap)

1 hozzászólás I 880 látogató olvasta. Rögzítve: 2015. aug. 03. küldd el ismerősödnek
avatar apadomil Beszámolója
Átrium Panzió értékelése
apadomil értékelése:

2.4

2.4

pro: Az épület átriuma valóban gyönyörű, szép helyen van, és közel sok - sok borospincéhez.
kontra: A tulajdonos rettentően mogorva, a rugalmasság csírája se található meg benne. Rettentően rossz a kommunikációja, az volt az érzésünk, hogy mi vagyunk a szállásadóért, nem ő értünk! A kijelentkezés időpontjában szó szerint kipenderített minket a szobából, miután egy vaskosabb összeget hagytunk ott egy éjszakáért! Utóbb kiderült, hogy nem jött a panzióba senki, egyszerűen csak szabadulni akart tőlünk, mert nyűg volt a FIZETŐ VENDÉG!
szalay3 - 2015.08.05. 12:32

Ilyenkor mindig elcsodálkozom, hogy kis hazánkban miért kísérleteznek emberek szállás igénybevételével. Ami itt idegenforgalom címén fut, azt pld. én semmilyen szinten nem kívánom finanszírozni. Ezzel kapcsolatban már korábban kifejtettem a véleményemet többször is. Most (immáron sokadszor) a cseheknél múlattam az időmet a kis unokámmal, itt minden úgy működik, ahogy egyébként elvárná az ember és normális árakon. Olyan még nem volt, hogy nem örültek nekünk, viszont szinte mindenhol tettek olyan szívességeket, ami nem lett volna kötelességük (erre egy példa: Kromerizben kifizettem a zárt parkoló 1 napi árát - 50 KCS - , a recepciós azt mondta, hogy addig parkolunk benne, amíg akarunk. Ennyi és mindenki jól érezte magát. Mindez napi 820 KCS szobaáron, 2 felnőtt és 1 gyerek, légkondicionált szobában). És akkor még nem hoztam fel a német és az osztrák helyeket.

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...