Dongsan

Dél-Korea Suwon Dongsan Hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2004. dec. 20.  - 2004. dec. 24. (4 nap)

2 hozzászólás I 1 728 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. júl. 17. küldd el ismerősödnek
avatar Szamira Beszámolója
Dongsan Hotel értékelése
Szamira még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Hát, megtalálni igen érdekes volt, mert bár a buszállomástól kb 10 percre található gyalog, 1. a térképemről hiányzott egy kis utca, 2. a hotelre csak koreaiul volt kiírva a neve. Egy ott parkoló autóra volt kiírva angolul is, hogy Dongsan, így találtam meg :)
Tehát érdemes taxival menni, az a biztos.
Nem nagyon tudott a recepciós hölgy angolul, sőt. Szépen mosolygott, és bármit mondtam neki, bólogatott - akkor is, ha nem értett semmit :P Úgyhogy csak óvatosan!
Amúgy nem egy nagy szám a hotel, de tiszta, padlófűtéses szobák, a reggeli sima pirítós, kávé, lekvár, felvágott.
Ha csak aludni akarunk, akkor ok.
A hallban van amúgy internetlehetőség, a szobákban nem.
Szamira - 2007.07.18. 08:25

Céges kiküldetés volt:P Csak pár napot voltam, úgyhogy sajna nem nagyon volt idom megnézni az országot, sot, a várost se. Nappal bent rohadtam a munkahelyen, este meg bejártam a Suwont. De élmények persze vannak boven, hamarosan írok arról is :)

FLali - 2007.07.17. 14:12

hogy jutottál oda, mármint Dél-Korába? nem akarsz egy élménybeszámolót írni az országról is!?