4 csillag kisebb hiányosságokkal

Magyarország Sümeg Hotel Kapitány**** Wellness

Ott-tartózkodás ideje: 2017. márc. 19.  - 2017. márc. 21. (2 nap)

0 hozzászólás I 583 látogató olvasta. Rögzítve: 2017. máj. 30. küldd el ismerősödnek
avatar dohonyiz Beszámolója
dohonyiz még nem értékelte!

4.8

Születésnapom alkalmából ellátogattunk végre Sümegre, a Hotel Kapitányba, ahová már rég szerettünk volna elmenni.

A fogadás a szokásos, gyorsan elhadarva a szokásos mondatokat. Szoba nem túl tágas, de "elmegy" kategória, pici LED TV, megszokott felszerelés.

A wellness rész a szálloda túlsó végében található, az alsó szinten. Pár medence, élményelemekkel plusz szauna, és egyebek.

A konyha.....hm...hát nem tudom. Sok jót olvastunk a neten róla, lehet, hogy csak rossz napokat fogtunk ki, de Nekünk egyik vacsora sem tetszett, minden étel édes (!) volt, még aminek sósnak vagy fűszeresnek kellene lenni, azok is! Nem csak nekünk, a mellettünk lakóknak is ez volt a véleményük. Mi egyik este sem ettünk pár falatnál többet :( A reggeli a szokásos választék.

A személyzet kedves, segítőkész, a környezet szép, nincs messze Kehidakustány, Zalakaros, vagy a Balaton sem autóval, szóval lehet menni bármerre :)

Nem biztos, hogy visszamegyünk mégegyszer :(
dohonyiz kapcsolódó élménybeszámolói:

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...