Szuper szállás Costa de Sol-on

Spanyolország Mijas Apartamentos Torrenueva Park

Ott-tartózkodás ideje: 2015. máj. 24.  - 2015. máj. 31. (7 nap)

0 hozzászólás I 90 látogató olvasta. Rögzítve: 2017. aug. 30. küldd el ismerősödnek
avatar Mikeve Beszámolója
Mikeve értékelése:

Mint a legtöbb alkalommal, most is a booking.com-on keresztül foglaltam szállást. Azt, hogy miért Mijas lett a befutó, nem tudom, (valószínűleg innen az ongóról jött a tipp) de nem bántuk meg, jó helyen volt, közel a gyorsforgalmihoz, és a tengerhez is. Ha hosszabb időre megyünk, akkor apartmant szoktam keresni, hogy legyen egy kis konyha, hűtőszekrénnyel, ahová a reggelinek valókat és a hideg italokat tudjuk tartani. Néha szoktam gyors kajákat is összedobni, ha épp úgy hozza a helyzet. A Lidl is csak pár száz méterre volt, onnan egyszerűen és gyorsan be tudtuk szerezni a szükséges élelmiszereket. Vasárnap este érkeztünk és mivel vasárnap csak 2-ig van recepció, így a kulcsot egy borítékba bezárva a szállás térképével és az információkkal együtt a bejárat melletti postaládába helyezték. Aztán másnap rendeztük a bejelentkezést és a pénzügyeket. A recepciónál kényelmes fotelek, prospektusok, szórólapok tömkelege és kettő asztali gép is volt, mert bár volt ugyan wifi, de az apartmanban már nem lehetett netezni, nem volt kapcsolat. Egy kissé dombos részen található ez az apartman komplexum, teraszos kialakítással, középen egy jó nagy zöld résszel, pálmafákkal és a medencével. A mi teraszunkról még a tengert is látni lehetett. Teljesen zárt az egész, az autóbejáratnál őrrel, így idegenek nem tudtak közlekedni a területen. Az apartman szép tágas volt, 4 személy részére is kényelmes lett volna. 2 szoba + nappali + konyha + mellékhelységek és egy nagy terasz. Üdvözlő kis csomag is volt bekészítve, italokkal, teával, kávéval. Ár-érték arányban szerintem kedvező volt (94 ezer forint/hét). Szívesen visszamennék, ha megint erre nyaralnánk.