Nissie Beach

Ciprus

Ott-tartózkodás ideje: 2017. júl. 23.  - 2017. júl. 30. (7 nap)

0 hozzászólás I 739 látogató olvasta. Rögzítve: 2018. jan. 17. küldd el ismerősödnek
avatar Anulu Beszámolója

Cimkék: Ayia Napa  Ciprus  Nissie Beach

Már sokadszor voltam a Ciprus szigetén található Ayia Napa régió legnépszerűbb tengerpartján nyaralni, Nissie Beachen.
Valóban úgy fest mint a képeken, kilométereken át húzódó fehér homokos tengerpart, sekély kristálytiszta tenger, pálmafák, élénk, nyüzsgő, pezsgő élettel teli elegáns hely.

Én a Nissie Beach hotel főépületében szálltam meg.
Eredetileg a melléképületet fizettem be, véletlenül a Joker szobába raktak be, ami maga votl a borzalom.
Szemben egy meleg karioke bár, a büdös, alacsony mennyezetű, posvány szagú, kamionokkal terhelt út melletti szobából azonnal távoztunk.
Nem ezt fizettem be, a recepción kedvesek voltak felajánlottak egy másik melléképületbeli szobát, de azt nem fogadtam el mert az is a parkolóra nézett, összességében nem tetszett az atmoszféra...
A főépületben található szobákra 30Ł kellett ráfizetni egy éjszakára, nem bántam ezt választottam, gyönyörű panoráma a trópusi kertre a tengerpartra, egész éjjel bevilágítot a hold a szobánkba a kellemes nem hivalkodó zene felszűrőzött jó volt arra elaludni.
Aszoba megfelelően tágas, tiszta, rendezett az ágy a matrac kényelmes a fürdőszoba tiszta és megfelelő a minibár tele a legtöbb hotelben már minibár sincs.
Én nem igazán mozdultam ki a szállodában kedvem sem volt, így a strandon töltöttem az egész napot koktélok rendelgetve, délben ebéltem valahol vagy a Nisse saját éttermében a Nissie barban-nem a Puma vagy a másik, egy kicsit távolabb van nyüzsögnek az oroszok, de a kaja délben is jó.
A reggeli nagyon jó, friss narancslé, rengeteg a választék én a buganvielákkal benőtt tavernában egy tengerre néző asztalt foglaltam magamnak minden reggel,
A vacsora az eddig legjob ahol ettem mediterrán hotelt tekintve, nagy választék, vajhal, kardhal, szusi, bélszín minden volt.

Nem olcsó hotel de megéri az árát, valóban kellemes, gyönyörű, nyarat lehet itt eltölteni.
Perszelő a hőség délben, de estére lehűl 16-17 fokra kellemes az alváshoz tökéletes még egykis takartót is magamra húztam éjjelente.
Én két hetet voltam egyébként sé már sokadszorra egyszer sem csalódtam ebben a szállodában nekem megfelel.

A tengerré néző suit bungallót is felajánlották, ezek osztott légterű lépcsős suit-ok erre éjszakánként 300 eurót kellett volna ráfizetni ennyit nem akartam mert innen már Ibizára mentünk tovább nekem épp nem érte meg de hátfa valakinek...

A tengervíz kellemes, meleg, 27 fokos, aki napozás szerelmese annak ez a tökéletes hely.

A Nissie Beach hoteltől elindulva a tengerparti homokon, a bulizósabb részekre lehet jutni ahol habpartitól elkezdve minden van aki az éjjelt nem alvással szeretné tölteni, elég élénk a helyi meleg és LMBT világ is. :)

Jó nyaralást mindenkinek!