Óceánia

Cook szigetek

Ott-tartózkodás ideje: 2018. ápr. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 93 látogató olvasta. Rögzítve: 2019. júl. 18. küldd el ismerősödnek
avatar Kcico Beszámolója
Csak annyit szeretnék elmondani erről a helyről, hogy ha valaki álma eljutni Hawaii-ra vagy Tahitire (mint nekem volt ez utóbbi), de drágállja, ez egy tökéletes, olcsóbb és kevésbé turistásabb verzió. (az amcsi turisták szerint olyan, mint Hawaii volt a 80-as években).
Ugyanaz a gyönyörű óceán, a csipkézett vulkanikus hegycsúcsokkal (amik szerintem a legszebbek a világon),sokkal olcsóbb és nem özönlik el a turisták.

Persze ide sem olcsó eljutni (280+), valószínűleg Los Angelesen át fogsz repülni ahol megéri megállni legalább 1-2 napra (már csak azért is, hogy ne ülj a repülőn egy helyben 24 órát), és ESTA amúgy is kell akkor is ha csak átszállsz. Sajnos a mi gépünk késett és futottunk a csatlakozás után, aminek az eredménye a 24 órás egy helyben ülés volt :(

Egyébként a Cook-szigetek hivatalosan a Magyarországtól legtávolabbi lakott szárazföld a bolygón, tehát szó szerint a világ másik fele :)