Ausztria, Bécs, a Bécsi Egyetem Botanikus kertje, SzG3

Ausztria Bécs

Ott-tartózkodás ideje: 2021. aug. 01.  - 2021. aug. 01. (1 nap)

0 hozzászólás I 431 látogató olvasta. Rögzítve: 2021. aug. 19. küldd el ismerősödnek
avatar 424gabor Beszámolója

Cimkék: ausztria bécs botanikus_kert virág növény

Az Egyetem Botanikus kertjét már korábban meglátogattam, de novemberben, így nem a legszebb arcát mutatta. Miután (mint azt már korábban írtam) a feleségemmel igyekszünk minél közelebb kerülni az adott helyen egy botanikus kerthez (ha van ilyen), így mivel most vele utaztam, természetesen nem hagytuk ki, főleg hogy előtte a Belvederét néztük meg, ami szó szerint a szomszédja. A Felső Belvederével egy magasságban van is egy átjáró ide. Jó tipp: a Botanikus kert melletti Jacquin utcában ingyen lehet parkolni, onnan a kert és a Belvedere is könnyen elérhető.

Magáról a Botanikus kertről nem írok semmit (esetleg érdemes a linken keresztül a korábbi bejegyzést elolvasni), meg kell nézni, beszéljenek a képek. Most - augusztus 1-n a teljes pompájában volt látható.