A tuti hely Horvátországban, Trogir és Ciovo-sziget

Horvátország Trogir

Ott-tartózkodás ideje: 2006. aug. 01.  - 2006. aug. 05. (4 nap)

7 hozzászólás I 22 115 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. júl. 26. küldd el ismerősödnek
avatar kisssnora Beszámolója

Cimkék: Adria  Ciovo  horvátország  Split  sziget  tenger  Trogir

Split melletti kisváros, Trogir. BPestrol fapadosok is indulnak már oda (legalábbis tavaly mi azzal volunk, ha jól emlékszem a Sky Europe). A város egy kis sziget - Ciovo - mellett fekszik, gyakorlatilag egybeépülve. A 13. és 15. század között épített városfalakon belül alakult ki. A városban rengeteg magánszállás van, a kikötot pedig jobbnál-jobb yachtok használják kikötonek. Eddig háromszor voltunk itt. 2szer Ciovo-sziget Trogir felöli oldalán szálltunk meg kis apartmanban, egyszer pedig a sziget másik végén a Villa Sanda Hotelben. A szálloda magyar tulajdon , de ha jól tudom már nem üzemel.
Bandee - 2007.09.14. 16:11

Örülök, hogy Nektek ennyire jó volt, én azonban nem tudom ajánlani... Görög- vagy Spanyolország sokkal jobb ! Max ismerosökkel így nem unjátok szét magatokat, bár aki tengerparti diszkózásra vágyik annak is inkább a spanyolokat ajánlom. Ráadásul borzasztóan drága - nem hiszem, hogy újra vissza fogunk ide menni

rothman - 2007.08.01. 17:44

Én is voltam tavaly Trogirban, ill. Ciovo szigeten. Annyira szép volt, hogy idén is megyünk egy hétre. Szerintem a sziget Okrug Gornij nevű része a legjobb strandok szempontjából. Hajózni is lehet Trogirba. Sok magyar szállásadó van. Állítólag idén nincs teltház, ismerőseim helyben kerestek szállást, és találtak is jó áron hamar. Reptérről helyközi busz visz Trogirba, onnan pedig Ciovon végigmegy egy másik busz. Ez olcsó. Taxi sem annyira drága. 5en voltunk 8kmt mentünk 7000ft (1400/fő nem sok).

Farkaskoala - 2007.06.12. 10:29

Hello!Mi tavaly voltunk Trogirban, Ciovo-n szálltunk meg. Odafelé repülővel mentunk, vissza kocsival(családdal), kb. 7óra az út Budapestre!Körbejártuk a szigetet is, és sok színvonalas strand van!!Split viszonylag közel van, érdemes busszal menni a pályaudvarról.Ha a szigeten szereténk körbenézni akkor is érdemes a helyi járattot választani!!Ha repülőel érkezünk, akkor megy egy drágább busz közvetlenül a repülőtérről, de kis (kb 2perces) sétával a helyi járattal olcsóbban is eljuthatunk Trogirba, és Splitbe is!!

kisssnora - 2007.06.06. 06:47

Itt is vannak szallasok:

es az adritica.net -n

Bazi - 2007.06.05. 23:12

Anikó! Nézz körül a www.trogir-online.com oldalon. Mi is onnan foglalunk szállást idén. Jobb oldalt, a leugró menüben válaszd ki Trogirt és feldob jó néhány találatot. Sok sikert a keresgéléséhez! :)

Anikó - 2007.06.04. 22:10

Szia! A neten nagyon kevés trogiri magánszállást találtam, Te hol találtál? Csak ott a helyszinen kerestél?

markus - 2007.05.14. 22:31

Mennyi idő alatt lehet leérni autóval?