Egész jó szállás a csodaszép Prágában

Csehország Prága Albion Hotel ****

Ott-tartózkodás ideje: 2007. júl. 02.  - 2007. júl. 07. (5 nap)

0 hozzászólás I 5 102 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. szept. 24. küldd el ismerősödnek
avatar rothman Beszámolója

Cimkék: csendes  Prága  tiszta  zöldövezet

Albion Hotel **** értékelése
rothman értékelése:

4.3

4.7

6 napot töltöttünk Prágában négyesben.
Az Albion szálloda 4 csillagos, én az eredeti ár kb 30%-ért kaptam a 2 szobát négyünk részére. Így az ár/érték arány nagyon jó volt. Az eredeti árhoz képest azért a szolgáltatások köre elég szűk.
Tiszta, rendes, megfelelő méretű szoba, szép fürdőszobával, légkondival. Bőséges, tipikus kontinentális reggeli.
A negatívumok: szinte nem beszéltek angolul a szállodában, a meghírdetett sörbár, sörkert zárva volt végig. Nincs bár, medence, stb.
Szinte senki nem volt a szállodában (ami nekem nagyon tetszet, mert így csend volt:)).
15 perc alatt a centrumban voltunk busszal, éjszakai járatok is mentek a szállodához. Zöldövezetben helyezkedik el.

A város maga csodálatos. Nagyon szép, tiszta, lehet sétálni nagyon sokat. :)
Ajánlom a pincéket-sörözőket, kocsmákat és éttermeket. Sokkal olcsóbb, és eredetibb ételek fogyasztottunk ezekben, mint a közvetlen óvárosban.