Sun Rise Elpalacio

Egyiptom Hurghada

Ott-tartózkodás ideje: 2003. szept. 11.  - 2003. szept. 24. (13 nap)

0 hozzászólás I 2 096 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 03. küldd el ismerősödnek
avatar kunma Beszámolója
Én is csak ajánlani tudom a szállodát ,nagyon jó helyen helyezkedik el,közel van az újváros és a óváros.Sokat lehet leskelődni.A legjobb dolog a búvárkodás volt még sohasem merültem de isteni volt ezt nem szabad kihagyni még olyan srác is lemerült aki nem tudott úszni mert olyan szép a tenger.A szálloda végében még korallzátony is volt mindennap snokeringeztünk etettük a halakat gyűjtöttünk gyönyörű kagylokat is de azokat nem lehet kivinni az országból.Kaja isteni a pia mindig hideg egy rosssz szavam nem lehetett kedvesek velünk az emberek és beszélnek vagy három nyelvet Amikor megérkeztünk úgy köszöntek a bazárban hogy "csá csumi csá" valaki meg tanította rá őket.Piramisok hatalmas élmény a királyok vőlgye szenzációs de karnaki templom az igen nagyon szuper van egy skarabeuszbogár amit ha hétszer körül jársz szerencsét hoz. Sajnos az Asszuáni-gáthoz nem volt fakultatív program azt nem sikerült megnézni ezért most tervezzük hogy visszamegyünk és megnézzük.Én csak ajánlani tudom mindenkinek Egyiptomot.Szuper!!!