Kellemes alpesi hotel

Ausztria Strobl Seethurn Hotel ****

Ott-tartózkodás ideje: 2006. okt. 01.  - 2006. okt. 04. (3 nap)

2 hozzászólás I 6 726 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. máj. 31. küldd el ismerősödnek
avatar FLali Beszámolója

Cimkék: alpesi  alpok  ausztria  oszrák  Salzburg  Salzkammergut  Seethurn  sielés  Strobl

Seethurn Hotel **** értékelése
FLali értékelése:

3.1

A szállodát (Seethurn Hotel ****) hirdetik Magarországon is, DM levelet kaptam róla egyszer. Ha jól tudom magyar tulajdonban van. Még októberben voltunk ott 4 napot.

Mi nem síelős időszakban voltunk ott, de a közelben vannak pályák. A szálloda nekem tetszett, olyan tipikus Osztrák hotel. A falu (Strobl) mellett épült a szálloda, a szobák nagyok, kicsit szocreál a berendezés, de összeségébn hangulatos. Az alsó szinten van wellness, de nem erről híres. Amikor mi lementünk nagyon kihaltnak tűnt.

A környéki falvakban hangulatos éttermeket lehet találni. A Salzkammerguti tavak körül több kisváros is található, nekem nagyon bejött a környék.

30-40 perc kosikzásra található Salzburg, ha arra jártok azért oda érdemes benézni.

Ja és mindenki figyeljen mert engem megbüntettek gyorshajtásért 300 euróra :(

TEHÁT: http://ongo.hu/Seethurn-Hotel-****
forest - 2007.05.06. 17:02

van gyerekágy is a hotelben mint Toldoval közös ismerősünktől megtudtam :)

Sherman - 2007.05.03. 18:42

Ez a bludome dolog nagyon izgalmasan hangzik. A honlapon nem működik az angol nyelv, tudna valaki bővebben írni róla?