Fórum

Fórum - Brentai-Dolomitok+ Ortles körül bringával -videó

gyorgyigabor - 2016-01-05 00:56:10 Válasz - Új hozzászólás

Sziasztok !
A júniusi Super Randonnee Prealpina (618 km + 12674 m) teljesítése után augusztusra egy rövidebb, de hosszabb emelkedőket tartalmazó kihívásra vállalkoztam: ez a gyönyörű útvonalon vezető: Brenta - Ortles Permanent brevetto (hivatalosan 363 km + 8088 m (34 óra szintidővel), azonban nekem kisebb eltévedéssel, ill egy helyen tévedésből picit hosszabb útvonalválasztással és a vihar okozta hegyomlás miatti kerülővel: 383 km + 8424 m szint lett). Lenyűgöző a táj, elvarázsolt a Lago di Molveno és környéke, kedvesek voltak az almaültetvények menti bringaúton való tekerések, élményt jelentett a Passo di Gavia hágóra reggeli fényekben felérni, majd célba érés előtt ezúttal már nyugat felől gyönyörködni a Brentai-Dolomitokban.
A túráról két videót is készítettem; egy 15 perces kedvcsinálót:

és egy 45 perceset, még több részlettel:

Jó szórakozást & örülök ha tetszik és a környék felkeresésére csábít !

Útvonala: Pietramurata (Olaszország) - Molveno - Passo Palade (1518 m) - Merano - Passo dello Stelvio (2760 m) - ezután hegyomlás - Bormio - Passo di Gavia (2621 m) - Ponte di Legno - Passo del Tonale (1883 m) - Dimaro - Passo Campo Carlo Magno (1682 m) - Stenico - Pietramurata.

Köszönöm az érdeklődő megtekintést !