Fórum

Fórum - Argentína - Nyaralás

Kuszku - 2014-10-21 16:54:29 Válasz - Új hozzászólás

Ázsiai és ausztráliai/új-zélandi utazással kapcsolatosan végzünk felmérést (élmények, mit szerettek, miért utaztok oda, kedvenc helyek stb.). Ha tehetitek válaszoljátok meg az alábbi kérdőívet. Köszi :)

ArgentinaIdegenvezetes - 2014-01-08 12:51:15 Válasz - Új hozzászólás

Sziasztok! Buenos Airesből írok.

Magyar nyelvű idegenvezetést, tolmácsolást, utazásszervezést, és letelepedési tanácsadást tudunk biztosítani.
Sajnálatosan az eddigi szolgáltató (akinél 10 éve volt az oldalunk), az extra.hu abbahagyta a tevékenységét, így a weboldalt új címre kellett költöztessük.
A régi oldal (argentina.extra) az új saját Domain címünkre: http://www.buenosaires.hu tettük át. Hamarosan teljesen friss, naprakész tartalommal is jelentkezünk.
Addig is, szívesen, elkötelezettség nélkül segítünk akár itt, akár emailen, facebookon, skypen az info{kukac}buenosaires.hu címen.

Üdvözlettel, Gery

Gery1 - 2008-04-26 16:33:24 Válasz - Új hozzászólás

Ha érdekel Argentína, szeretnél ideutazni, esetleg ideköltözni, akkor keress meg nyugodtan, segítek. Idegenvezetés, kitelepülési tanácsadás Buenos Aires-ben, magyarul. http://www.argentina.extra.hu argentina@altavizsla.hu

forest - 2008-03-17 21:27:51 Válasz - Új hozzászólás
Dori korábbi hozzászólása - 2008-03-09 13:52:55

Erre a válasz:

jó választás, Buenos Aires jó hely. decemberben jártam ott, raktam is fel képeket és beszámolót is Ongóra: http://www.ongo.hu/Buenos-Aires

mi a 4 csillagos Etoile Hotelben laktunk . mázlink volt vele, a belvárosban van a sétálóutcán és színvonalas. pedig neten foglaltuk és nem sok infonk volt előre. a szállodák olcsóbbak mint Európában.

amit nem szabad kihagyni: éjszakai tangó show, Boca Juniors foci meccs (hotelban segítenek), steak

kikerestem neked repülőjegy, szállás árakat júliusi időszakra:
repjegy (oda-vissza): 270.000 Ft/fő (az ár nagyon változó, időszaktól függően, de lehet ilyen áron találni)
szállás (máj.21-től 7 éjszaka): kb. 90-160.000 Ft / 7éj / 2fő

itt tudsz nézelődni: http://szallasfoglalas.ongo.hu, http://repulojegy.ongo.hu

Dori - 2008-03-09 13:52:55 Válasz - Új hozzászólás

Én mégg nem voltam Buenos Airesbe, de nagyon szeretnék elmenni oda, már elkezdtem spanyolul is tanulni.
Szeretnék infót kérni, hogy mennyibe kerülne ez a nyaralás, hol érdemes megszállni...
Elsősorban azok válaszát várom, akik már voltak Buenos Airesben.
Előre is köszi